Karasu’da Her Yer Şantiye Oldu

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Belediye olarak İlçede çalışma sezonuna erken başladıklarına dikkat çekerken; “Karasu’nun modern bir kent olması adına tüm ekiplerimiz mesai kavramı tanımaksızın çalışmalarına devam etmektedir” dedi.

Karasu’da Her Yer Şantiye Oldu

Karasu Belediyesi yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte çalışmalarına hızlı başladı. İlçe merkezini adeta şantiyeye çeviren Belediye, birçok bölgede başlatılan projeleri tamamlamak için yoğun çalışmalara devam ediyor.
Karasu’yu modern ve yaşam kalitesi yüksek bir İlçe yapma adına birçok projeyi hayata geçirme çabası içerisinde olan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, bu projelerini yerine getirme adına dört bir yandan İlçe genelinde çalışmalar başlattı.
İmkânların kısıtlı olduğu dönemde, en kaliteli hizmeti yapma çabası içerisinde olduklarını belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “İlçe merkezimizin her noktasında çalışmalarımız devam ediyor.

Bugün, Başkan Yardımcımız Hilmi Erbatan ile birlikte Şehit Atıf Ödül Caddemizde, Üniversite Caddemizde ve bu yolları Doğu Karadeniz Caddemize bağlayan ana caddelerimizde devam eden yol çalışmalarımızı inceledik. Bununla birlikte, sahil bölgemize ulaşımda trafik yükünü büyük ölçüde azaltacak Sahil Caddemizde ve Yeni Mahalle üç yol bölgemizde yeni yapılan meslek lisemize giden yolda sıcak asfalt öncesi zemin düzenleme çalışmalarımızı yerinde inceledik. Bu çalışmalarımızla birlikte 617 nolu sokağımız ile ilçemize kazandıracağımız tır parkımızda devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldık. Yaz dönemi bizim çalışma dönemimiz. Bu mevsimi en verimli şekilde geçirmemiz gerektiğini biliyoruz ve ilçemizin dört bir tarafında yoğun çalışmalara devam ediyoruz” dedi. 

“Söz Verdik Yapıyoruz”

Açıklamalarına devam eden Başkan İshak Sarı; “Biz, Cennet ilçemiz Karasu’yu çok daha güzel yarınlara hazırlamak için çalışıyoruz. En ince ayrıntıya kadar projelerimizi gözden geçiriyoruz. Günü birlik çözümler üretmediğimiz gibi bugünü de göz ardı etmiyoruz. Bu çalışmalarımızı yürütürken de kentimizin hem bugünkü ihtiyaçları doğrultusunda atılması gereken adımları atıyor, hem de gelecek yılların ihtiyacını göz önünde bulunduruyoruz. Çünkü biz bu halka söz verdik ve yapıyoruz” dedi.

“Artarak Devam Edecek”
Karasu’da, çalışmaların artarak devam edeceğine işaret eden Başkan İshak Sarı; “Belediyemiz, hemşehrilerimizin de isteklerini gözeten bir yapıda projelerine yön vermeye devam edecektir. Projelerimizin hayat bulmasının ardından vatandaşlarımızın da beklentilerini dikkate alan bir şekilde çalışmalarımız sürecektir. Herkesin görmek istediği bir Karasu için bütün birimlerimizle üzerimize düşen ne varsa yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Karasu Belediyesi Basın Şefliği
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2020, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER