Karasu’da İki Büyük Proje Tamamlandı

Başkan İshak Sarı; “İki önemli projeyi tamamlamanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Hayata geçirdiğimiz hizmetler Karasu’ya hayırlı olsun” dedi.

Karasu’da İki Büyük Proje Tamamlandı

“Karasu’da İki Büyük Proje Tamamlandı”
Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Aziziye Mahallesi Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çevresindeki alanda sıcak asfalt çalışmaları ile Kuzuluk Mahallesi 1013, 820, 821 ve 825 nolu sokaklarda beton yol imalat çalışmalarını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Her geçen gün büyüyen ve gelişen ilçemizde önemli projeleri tamamlayarak halkımızın hizmetine sunuyoruz. Aziziye mahallemizde ve Kuzuluk mahallemizde, altyapısından üstyapısına kadar titizlikle hazırladığımız sıcak asfalt ve beton yol çalışmalarını bugün itibariyle tamamlamış bulunuyoruz. 

Aziziye mahallesi Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çevresinde, 2270 Ton sıcak asfalt ve 1647 m bordür malzemesi kullanarak 1200 m uzunluğundaki alanda sıcak asfalt çalışmamızı ve bu çalışmamız ile birlikte Kuzuluk Mahallemizde 556 m³ beton kullanarak 477 m uzunluğunda 1013, 820, 821 ve 825 nolu sokaklarımızda beton yol imalat çalışmalarımızı tamamladık. Tamamen kendi imkanlarımızla başlattığımız iki önemli projeyi tamamlamanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Hayata geçirdiğimiz projeler cennet ilçemiz Karasu’ya ve tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER