Karasu’da İlaçlama Çalışmaları Sürüyor

Karasu Belediyesi, halk sağlığının korunması amacıyla sinek, sivrisinek ve haşerelere yönelik ilaçlama çalışmalarını ilçenin dört bir yanında sürdürüyor.

Karasu’da İlaçlama Çalışmaları Sürüyor

Karasu Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından karasinek ve sivrisinek gibi haşerelere karşı cadde ve sokaklarda, belirli aralıklarla etkin ilaçlama çalışması gerçekleştiriliyor. 

Öte yandan larva ilaçlama çalışmaları üreme noktaları olan çöp konteynerleri, rögar kapakları, durgun su birikintileri gibi noktalarda titizlikle devam ediyor.
Başkan İshak Sarı; “İlaçlama çalışmalarımız hazırlanan program çerçevesinde sürmektedir. Merkezimizde ve merkezimize bağlı 40 mahallemizde ilaçlama çalışmalarımız titizlikle devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda ilçemizde yaşadığımız sel sonucu oluşan sinek, sivrisinek ve haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarımızı dönem içerisinde özellikle arttırdık. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ilaçlama ekipleri, iki hafta boyunca gündüz saatlerinde larvalara yönelik çalışmalarını sürdürürken, Belediyemiz Destek Hizmetler Müdürlüğü ilaçlama ekipleri ise araç sayısını 6’ya çıkartarak ilaçlama çalışmalarını gerçekleştiriyorlar. Bu alandaki hizmetlerimiz belirli aralıklarla devam edecektir” dedi.
Karasu Belediyesi Basın Servisi

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUMLAR
İskender
İskender - 6 ay Önce

VAllahide yalan billahide yalan! Suları 20 gün kestiniz bu yaz insanları rezil ettiniz alt yapı yok binalardan ruhsat ödemelerini kol gibi geçirirken paralara ne oldu. Sahil esnafına karabasan gibi çöktünüz çevre temizliği yok sokaklar çöplük yuvaları asfalt desen sanki taş ocağında yaşıyoruz derecede Allah aşkına bırakın kuru reklamı icraat YOK

bnha
bnha - 6 ay Önce

burası eskiden anime sayfasıydı ne oldu

Burak bali
Burak bali - 6 ay Önce

Şu ilaçlamara özen gösterdiğiniz gibi keşke san ile ve yollara da gösterseniz çok iyi olur

SIRADAKİ HABER