Karasu’da Muhteşem Projelere Profesyonel Çalışma

Karasu Belediyesi koordinesinde İlçe merkezinde başlatılan yoğun çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Karasu’da Muhteşem Projelere Profesyonel Çalışma

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler trafik güvenliği için kent merkezinde ve Doğu Karadeniz Caddesi Sahil Proje alanında yol çizgi boyama çalışmalarına hız verdi.

Karasu Belediyesi ekipleri tarafından İlçe merkezinde sıcak asfalt çalışmaları tamamlanan tüm yollarda trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla yaya geçidi, bisiklet yolu, şerit ve yol çizgi çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

“Durmadan, Yorulmadan Çalışmaya Üretmeye Devam Edeceğiz”
Çalışmaların dönem boyunca devam edeceğini belirten Belediye Başkanı İshak Sarı, sürücüleri ve yayaları trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyardı. Başkan İshak Sarı; “Trafik güvenliği bizim için her şeyin başında geliyor. Bizler vatandaşlarımız için konforlu yollar, güvenli trafik ve modern bir hayat sağlama gayreti içindeyiz. Altyapısı ve sıcak asfalt çalışması tamamlanan alanlarımızda profesyonel ekiple yol çizgi çalışmalarımızı başlattık. Özellikle Sahil proje alanımızda, Kabakoz mahallemizde ve Cumhuriyet caddemizde başlattığımız Termoplastik yol çizgi ve kompenant yaya geçidi çalışmalarının büyük çoğunluğunu tamamladık. Belediye ekiplerimiz gece gündüz demeden görevlerini sürdürüyorlar. Ben çalışma ekibimizdeki arkadaşlarıma yoğun gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Durmadan, yorulmadan çalışmaya üretmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER