Karasu’da Seri ve Uzun Ömürlü Kaldırım Çalışması

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çevresinde yer alan 637 nolu sokak, 623 nolu sokak, 620 nolu sokak, 622 nolu sokak ve Cemalettin Dere caddelerinde kaldırım yenileme çalışmalarında kayar kalıplı beton finişer kullanarak seri ve uzun ömürlü bir çalışmayı hayata geçiriyor.

Karasu’da Seri ve Uzun Ömürlü Kaldırım Çalışması

Karasu Belediyesinin ilçe genelinde başlattığı alt yapı, asfalt, ağaçlandırma ve kaldırım yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Alt yapı ve asfalt öncesi zemin hazırlık çalışmalarını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kaldırım yenileme çalışmalarında kullanılan kayar kalıplı beton finişerle yüksek kapasiteli üretim hizmetini daha hızlı tamamlanmasını sağlıyor.

“Temiz, Seri ve Uzun Ömürlü Hizmet”
Çalışmaları yerinde takip ederek teknik personellerden bilgi alan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “İlçe genelinde birçok mahallemizde hizmetlerimiz aralıksız devam ediyor. Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile PTT Hizmet binası çevresinde yer alan 637 nolu sokak, 623 nolu sokak, 620 nolu sokak, 622 nolu sokak ve Cemalettin Dere caddemizde kapsamlı çalışmalarımız titizlikle sürmekte. Bu alanlarla ilgili alt yapı çalışmalarımızı ve asfalt öncesi zemin hazırlık çalışmalarımızı tamamladık. Şu an ise çalışmaların devam ettiği caddelerimizde seri ve uzun ömürlü olacak bir hizmetimizi hayata geçiriyoruz. Asfalt uygulaması yaptığımız tüm caddelerimizde bu sistemi kullanmaya özen gösteriyoruz. Temiz, seri ve uzun ömürlü bir hizmet olduğu düşüncesindeyim. Çalışmalarımızı bir an önce tamamlayıp halkımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz” dedi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER