Karasu’da Şiir Akşamları

3. Karasu Vakt-i Şiir Akşamları 2-3 Ağustos Cuma ve Cumartesi Günleri, Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneğinin (SAYBİR) Katkılarıyla Karasu Sahil Parkta Düzenlenecek.

Karasu’da Şiir Akşamları

Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneğinin (SAYBİR) katkılarıyla Karasu’da üçüncüsü düzenlenen Vakt-i Şiir Akşamları etkinliği şiirin yurt çapındaki ustalarını ve türkü severleri bir araya getiriyor.
“Tüm Halkımız Davetlidir”

Karasu’da Şiir adına önemli iki gün düzenleyeceğiz diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “İlçemizde önemli bir etkinliğe daha imza atmanın heyecanını yaşıyoruz. Şiir akşamları kapsamında halkımıza güzel bir hafta sonu yaşatacağımız kanaatindeyim. Düzenleyecek olduğumuz Vakt-i Şiir Akşamları programı ile birlikte hem şiir hem de müzik açısından güzel bir etkinlik olacak. Vakt-i Şiir Akşamları programımıza halkımızın yoğun ilgi göstereceğini ümit ediyorum. Bu yıl 3.sü düzenlenecek olan Vakt-i Şiir akşamlarını geleneksel boyuta getirmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Önümüzdeki yıllarda da bu ve buna benzer etkinliklere ağırlık vereceğimizi özellikle belirtiyorum. Düzenleyeceğimiz programa tüm halkımız davetlidir” dedi.  
Karasu Belediyesi Basın Servisi

Karasu Belediyesi Basın Servisi

SIRADAKİ HABER