Karasu’da Temizlik Çalışmaları Devam Ediyor

Karasu Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğünce, İlçe merkezinde ve merkeze bağlı tüm mahallelerde temizlik çalışmaları titizlikle devam ediyor.

Karasu’da Temizlik Çalışmaları Devam Ediyor

Karasu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler çalışmalarını periyodik olarak sürdürüyor. İlçenin önemli arterlerinin yanında hemen hemen her sokak ve cadde büyük bir titizlikle temizleniyor. Yapmış oldukları programlar doğrultusunda sürdürülen çalışmaların yanı sıra, haftanın belirli günlerinde bazı mahallelerde yaşanan yoğunluktan dolayı daha kapsamlı çalışmalar hayata geçiriliyor.

İlçe genelinde yapılan temizlik çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Müdürlüğümüzce İlçe genelinde yapılan temizlik çalışmalarında önemli bir yol kat ettik. Hafta başında belirli programa alınan çalışmalar, hafta içerisinde titizlikle uygulanıyor. Hemen hemen her cadde ve sokak ekiplerimizce süpürülerek itinalı bir şekilde temizleniyor. Merkezimize bağlı tüm mahallelerimizde temizlik çalışmalarımız sürerken her gün bulvar ve Sahil park bölgelerimizde de kapsamlı temizlik çalışmaları yapılıyor. Bu doğrultuda vatandaşlarımıza da oldukça iş düşüyor. Karasu Belediyesi olarak, vatandaşlarımızın bu konuda daha çok hassasiyet göstereceklerine inanıyoruz” dedi. 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER