Karasu’da Tuzlama ve Yol Açma Çalışmaları Devam Ediyor

Karasu’da, kar yağışı sonrası etkili olmaya başlayan ağır kış şartları sebebi ile trafiğe çıkan sürücülerin ve yayaların olumsuz etkilememesi için Belediye ekiplerince çalışma yürütülüyor.

Karasu’da Tuzlama ve Yol Açma Çalışmaları Devam Ediyor

Karasu Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri gece gündüz demeden tuzlama ve kar kürüme çalışmalarına devam ediyor. İlçenin çarşı merkezinde ise caddelerde ve kaldırımlarda kar temizleme çalışmaları sürdürülüyor.

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı yaptığı açıklamada, kar yağışının ardından hava sıcaklığının düşmesi üzerine, ilçe merkezi ve merkeze bağlı mahallelerde bulunan yollarda görülen buzlanmaya karşı önlem alındığını belirtti.

Başkan Sarı; “Belediyemize bağlı Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçemizin merkezinde cadde ve sokaklarda, özellikle de eğimli kesimlerde buzlanmaya karşı tedbirler alırken bu kapsamda tuzlama faaliyetlerine hız verildi. Şu an için kapalı yolumuz bulunmamaktadır. Belediyemizde kurduğumuz ekiple gelen şikâyet ve talepler doğrultusunda anında hizmet veriyoruz. Ekiplerimiz gün boyunca çalışmalarına devam edecektir” dedi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER