Karasu’da Yaz Sezonuna Hazırlık İçin Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım Başkanlığında, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan V. Necdet Tömekçi,

Karasu’da Yaz Sezonuna Hazırlık İçin Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Karasu İlçe Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Ayhan Orhan Arancı, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Aydın Kutlu, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Hüseyin Kaşkaş, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, İl Kültür ve Turizm Müdür V. Süleyman Acar, Çevre ve Şehircilik İl Müdür V. Nedim Arsal, İlçe Emniyet Müdürü Halil Akyol, İlçe Jandarma Komutanı J. Üsteğmen Hasan Alataş, SAGET31 Bot Komutanı SG Gv. Asb. Kd. Çvş. Yasin Ölüç, Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Celalettin Akyol, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yavuz Selim Özdin, Belediye Başkan Yardımcıları Hilmi Erbatan ve Hüdaver Ağun’un katılımıyla, Karasu'da turizm, çevre, sağlık, asayiş ile İlçe genel durumunun ele alındığı “Değerlendirme Toplantısı” gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen koordinasyon toplantısında, Karasu’da yaz sezonunda yaşanması muhtemel sorunlar istişare edilerek ön tedbirlerin alınması konuları değerlendirildi. 

“İl ve İlçemiz üst düzey tüm yetkililerinin katıldığı çok önemli bir toplantıyı Sakarya Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım Başkanlığında gerçekleştirdik” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Sakarya Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım Başkanlığında İlçemizde, özellikle yaz sezonunda yaşadığımız sorunları değerlendirdiğimiz verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Cankurtarandan, polikliniklere, emniyetteki personel sayısından, temizlik işleri gibi birçok farklı konular a’dan z’ye tek tek bu koordinasyon toplantısında görüşüldü. Bilindiği üzere yaz sezonunda nüfusumuz büyük oranda artıyor. Bu artıştan dolayı önemli derecede sorunlarla karşılaşıyoruz. Bu sorunları minimum seviyeye indirmek amacıyla önemli bir toplantı gerçekleştirdiğimiz kanaatindeyim. Sorunları çözüme ulaştırabilmemiz için Sayın Valimizin desteklerinin bizimle olacağına eminiz.  İlçemize vermiş olduğu önem ve hassasiyetten dolayı Sakarya Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım’a ilçemiz ve şahsım adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER