Karasuspor’dan Başkan Sarı’ya Ziyaret

Süper Amatör Lig ekiplerinden Karasuspor, Başkan ve yönetim üyeleri ile birlikte Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı makamında ziyaret ettiler.

Karasuspor’dan Başkan Sarı’ya Ziyaret

Karasuspor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akbaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Kaçar, Sabri Aslanbay, Volkan Ok, İsmail Uysal, Gökay Usta, Emre Filizfidanoğlu, Recep Balcı, Ali Yiğit, Cihan Emre, Adnan Çalışkan ve İlker Arslan, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette gündem Karasuspor olurken, Başkan Sarı Karasuspor’un her zaman yanında olduklarını ve desteklerinin devam edeceğinin altını çizdi. Sarı-Kırmızılı yöneticiler ise Başkan Sarı’ya ilgilerinden dolayı teşekkür ederek çiçek ve Karasuspor atkısı takdim ettiler.

Karasuspor Yönetimi ile bir süre sohbet eden Başkan İshak Sarı; “Takımımızın başarılı olması için yerel yöneticiler olarak bizler, imkânlarımız doğrultusunda her koşulda Karasusporumuzun ve tüm spor kulüplerimizin destekçisi olacağız. Ziyaretlerinden dolayı Karasuspor yönetimine teşekkür ediyor, yeni futbol sezonunda başarılar diliyorum” dedi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

SIRADAKİ HABER