Karasu’ya Vizyon Katacak

Başkan İshak Sarı; “İlçemizin kaliteli bir görünüme sahip olabilmesi ve vatandaşlarımızın kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi için 7/24 durmadan çalışıyoruz” dedi.

Karasu’ya Vizyon Katacak

Karasu Belediyesi İlçe Merkezinde Önemli Bir Hizmeti Daha Hayata Geçiriyor”
Karasu Belediyesi, İlçe Müftülük binasının bulunduğu caddeden başlayıp Belediye Hizmet binasını takip eden Hürriyet ve Cumhuriyet Caddelerinde, sıcak asfalt başta olmak üzere genel düzenleme çalışmalarını başlattı.
Etap etap ilerlenmesi planlanan proje ilk olarak Müftülük binası ile 617 Nolu Sokağı kapsayan bölümde başlatıldı. Çalışmaları yerinde takip eden Belediye Başkanı İshak Sarı; “İlçemizin bugününe ve yarınlarına değer katacak çalışmalarımızla bu kenti geleceğe hazırlıyoruz” dedi.

“Karasu’ya Vizyon Katacak”
Başkan İshak Sarı; “Cumhuriyet ve Hürriyet caddelerimizi kapsayan, sıcak asfalt başta olmak üzere genel bir çalışmanın startını verdik. Halkımızın hizmetine sunacağımız bu projenin Karasu’ya vizyon katacağı kanaatindeyim. Bu alanda bir trafik sorunu olduğunu hepimiz görüyorduk. Allah’ın izniyle projemiz tamamlandığında bu sorunun çözüme ulaşacağı düşüncesindeyiz” dedi.

“Hizmetler Devam Edecek”
Başkan İshak Sarı; “Şuan için Cumhuriyet ve Hürriyet caddelerimize yoğunlaşmış durumdayız. Buradaki projemizi bir an önce tamamlayıp halkımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz. Bu projemizi tamamladıktan sonra Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yanında bir projemiz ve bazı mahallelerimizde acil yapılacaklar var. İmkanlarımız doğrultusunda bu hizmetlerimizi de hayata geçirmeyi planlıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER