Karasu’yu ak saçlılar yükseltecek

Salı günü Konacık Mahallesi’ni ziyaret eden Büyük Birlik Partisi (BBP) Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu ve ekibi, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Karasu’yu ak saçlılar yükseltecek

Ziyarette konuşma yapan BBP İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu, “Karasu, bu dört ak saçlının hizmetleriyle yükselecek. Destek sizden, hizmet bizden” dedi. kocaali 

Mahalle buluşmaları kapsamında Konacık Mahallesi’ni ziyaret eden BBP Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu’na belediye meclis üyesi adayları, BBP İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu ve çok sayıda partili eşlik etti. Mahalle sakinlerinin büyük desteği, meşaleler ve havai fişekler ile karşılanan İspiroğlu, “Ektiğiniz destek tohumları, 1 Nisan gününden itibaren hizmet meyveleri verecek” şeklinde konuştu. Ziyarette ilk olarak söz alan BBP İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu, “Yıllar önce ilçe başkanlığı yapmış, il genel meclis üyeliği yapmış ve birbirine rakip olmuş bu dört ak saçlı, bugün Büyük Birlik Partisi çatısı altında Karasu’nun hizmet kare asını oluşturdu. 1 Nisan gününden itibaren Karasu’yu emin ellere emanet edeceğinize inanın. Mehmet İspiroğlu, başkanlık görevinde hep yalnız bırakıldı, takozlatıldı. Desteği vermek sizden, Karasu’yu hem ekonomik, hem sosyal belediyecilik hem hizmet hem de yatırımlar açısından yükseltmek bu dört ak saçlıdan… Mehmet İspiroğlu başkanlığında bir araya gelen, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve siyasetin tozunu yutmuş olan Adem Ekşi, Mehmet Çatalbaş ve şahsım, Karasu’ya görülmemiş bir hizmet verecek” şeklinde konuştu.

Başkasına zor olan bu ekip için kolay

Eminoğlu’nun ardından mahalle sakinlerine seslenen BBP Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, “Büyük Birlik Partisi şemsiyesi altında toplanan bu ekip, hem benim için hem de Karasu için tarihi bir fırsat ve şanstır. Yıllardır bir araya gelmeyi bekleyen Karasu’nun üç siyasi temel taşının yanımda olması herkese nasip olmayacak bir şans” dedi. “Karasu’nun her mahallesine hizmet etmek için tüm imkanlarını seferber ettiğimize hepiniz şahit oluyorsunuz” diyen İspiroğlu, “Yerel seçimde partiler değil şahıslar ön plana çıkar. Tüm adayları yan yana koyun, belediyeye geldiğinizde kim sizi kucaklayarak karşılayacaksa ona destek verin. Birileri, şahsım adına sahte hesaplardan hırsızlık, yolsuzluk suçlamaları yapıyor. 35 yıldır sizlere hizmet ediyorum. Bir kişi diyebilir mi ki: ‘İspiroğlu benden rüşvet istedi, para aldı” Yediğim içtiğim bir tek yemeğiniz, çayınız. İkram ettiğiniz sürece yine yer yine içerim. 6 mahallemiz 40’a çıktı, hizmet alanımız 50 kilometreden 500 kilometreye çıktı. Buralara yetişmek kolay değil. Ama bu ekipler 1 Nisan gününden sonra bizim için çok kolay olacak. Karasu’nun önünün tıkandığı dönem 31 Mart günü bitecek” ifadelerini kullandı.
 

Kocaali Haber

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER