Kavşaklarda Görsel Şölen

Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kent estetiğine katkı sağlamak amacıyla peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Kavşaklarda Görsel Şölen

Çalışmalar doğrultusunda kavşak ve refüjler gerçekleştirilen peyzaj çalışmalarıyla yepyeni bir görünüm kazanıyor.
Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte yoğunlaştırılan çalışmalar doğrultusunda, İlçe girişi başta olmak üzere birçok kavşak ve refüjlerde başlattığı peyzaj çalışmalarıyla ilçenin genel yapısına görsel zenginlik kazandırıyor.

“Kent Estetiği Bizim İçin Önemli”

İlçenin görsel bütünlüğü açısından kaldırımların, parkların, sosyal alanların ve bu alanlarda uygulanan peyzaj çalışmalarının çok önemli olduğuna vurgu yapan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Tüm mahallelerde yeni sezon öncesi çevre düzenleme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle şehrimizin vitrini olarak gördüğümüz ilçe girişi üç yolda bulunan kavşak ve orta refüjde önemli bir çalışmaya imza attık. Yaklaşan yaz sezonu öncesi bütün, kavşak, refüj ve yeşil alanlarda çalışma başlattık. Kent estetiği bizim için önemli. İlçemiz için en güzel çalışmayı yaparak halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER