Koltukların Değil, Gönüllerin Başkanı

Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, Kentpark’ta düzenlenen yoğun katılımlı bir programla adaylık başvurusunu resmi olarak yaptı. 

Koltukların Değil, Gönüllerin Başkanı

İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu; “Koltukların başkanı olmak kolay ama Mehmet İspiroğlu gibi gönüllerin başkanı olmak kolay değil” dedi. Programda vatandaşların İspiroğlu’na olan yoğun ilgisi gözlerden kaçmadı. kocaali
Pazartesi günü saat 14:00’da Kentpark’ta düzenlenen aday müracaat programı ile Büyük Birlik Partisi’ne resmi olarak adaylık başvurusunu yapan Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, yaklaşık 2.000 kişi önünde imza atarak Büyük Birlik Partisi’nden başkanlık yarışına dahil oldu.

Program öncesi Kentpark’a gelen ve vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanan İspiroğlu, uzun süre vatandaşlarla sohbet etti ve fotoğraf çektirdi. İmza öncesi bir konuşma yapan Büyük Birlik Partisi Karasu İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu, “Karasu’nun teveccühünü bildiğimiz için başvuruyu halkımızla iç içe yapmak istedik. Parti binamız, 50 kişiden fazlasına imkan almayacaktı. Şimdi görüyoruz ki, burada bizleri yalnız bırakmayan yaklaşık 2.000 kişi var.

Bu sevgiyi ve alakayı görünce yolumuzun ne kadar açık olduğuna bir kez daha emin olduk. Bir kez daha anladık ki, koltukların başkanı olmak kolay ama Mehmet İspiroğlu gibi gönüllerin başkanı olmak kolay değil” ifadelerini kullandı. “Karasu’ya bir borcumuz var” diyen Eminoğlu, “Bu borcumuzu ödemek için, Karasu’ya hizmetkar olmakla için buradaki kalabalığın da desteğiyle yola çıkıyoruz. Mehmet İspiroğlu ve Büyük Birlik Partisi bu destekle başkanlığı kazanacak” şeklinde konuştu.
“Karasu Halkı Önünde Cesur Olun”


Eminoğlu’nun konuşmasının tamamlamasının ardından söz alan Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, sözlerine “Hiçbir partiyi ya da adayı karalamak için aday olmadık. Biz Karasu’ya hizmet etmek, gönüllere dokunmak için aday olduk. Bu kalabalık topluluk, gönüllere dokunmadan bir araya gelmez” diyerek başladı. Sosyal medya hesapları üzerinden sahte isimlerle şahsına yönelik karalama çalışmaları başlatıldığını belirten İspiroğlu, “Karasu halkı karşısında cesur olun, saklanmayın, kimliğinizi açıklayın.

Bakalım bu söylediklerinizi Karasu halkının önünde söyleyebilecek misiniz?” diye konuştu. Çalışmalarına engel olanlara da seslenen Mehmet İspiroğlu; “Karasu’nun sorunlarını biliyoruz, görüyoruz. Çalışmamıza engel olanlar, bize değil Karasu halkına ceza veriyor. Şimdi sıra sizde. Sizler 31 Mart’ta gereken cezayı Karasu halkı olarak hepsine vereceğinize inanıyorum” dedi.

İspiroğlu, konuşmasının ardından resmi başvuru imzasını attı ve Büyük Birlik Partisi’nden başkanlık yarışına resmi olarak dahil oldu. Program sonrası vatandaşların yoğun ilgisinin devam etmesiyle uzun süre vatandaşlarla sohbet eden Mehmet İspiroğlu, hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmedi.
 

Mehmet KARAKAŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER