Kültür Caddesi ve 620. Sokakta Asfalt Çalışmaları Başladı

Başkan Sarı: “Söz verdiğimiz gibi Karasu’ya en iyi hizmeti sunup, ilçemizi modern bir kent konumuna getireceğiz” dedi.

Kültür Caddesi ve 620. Sokakta Asfalt Çalışmaları Başladı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Karasu Belediyesi’nin ortaklaşa yürüttükleri çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Alt yapısını Karasu Belediyesi’nin, asfalt çalışmalarının ise Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin üstlendiği Kültür Caddesi ve 620. Sokakta başlatılan çalışmalarda sona yaklaşıldı.
Karasu Belediyesi tarafından alt yapı çalışmaları tamamlanan Kültür Caddesi ve 620. Sokakta ki sıcak asfalt serim çalışmaları Sakarya Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde başladı. Karasu Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü’nden alınan bilgiler doğrultusunda, Karakol Caddesi’ne inen alanda 250 m Karasu Belediyesi’nce, Sakarya Büyükşehir Belediyesi hizmet sınırları içerisinde olan 500 m’lik bölüm Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından, toplamda 750 m’lik alan asfaltlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağı bilgisi alındı.

“Yüce’ye Teşekkür”
Kültür Caddesi ve 620. Sokakta yürütülen çalışmaları yerinde takip eden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “İlk günden beri belirttiğimiz gibi, bu ilçe için çalışacak ve bu ilçe için hizmet üreteceğiz. Sakarya Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte uyum içerisinde başlattığımız çalışmalarda sona yaklaştık. Altyapısını belediyemizin tamamladığı, üstyapısını ise büyükşehir belediyemizin üstlendiği çalışmaları yerinde inceledik ve yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldık. Söz verdiğimiz gibi Karasu’ya en iyi hizmeti sunup, ilçemizi modern bir kent konumuna getirmek için tüm imkânlarımızı seferber edeceğiz. Bizlerden desteklerini esirgemeyen ve her fırsatta yardımcı olan Sayın Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sakarya Büyükşehir Belediyemizin güçlü eliyle birlikte yürüttüğümüz çalışmaları en kısa zamanda tamamlayıp halkımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz” dedi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER