Kurudere’de Mutlu Son

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan 18 kilometrelik Kurudere Karasu arası Asfalt çalışmaları sona erdi.

Kurudere’de Mutlu Son

Karasu Kurudere Mahallesi ile Karasu arasında bulunan 18 kilometrelik yolun asfaltlama çalışmaları bitti.  Sakarya Büyükşehir Belediyesi 2017 yılı yatırım programı dahilinde yapılan, Kurudere Mahallesi Karasu arasında bulunan 18 km’lik asfalt yol çalışması bitirildi. kocaali

Karasu Belediye başkanı Mehmet İspiroğlu, Sakarya Büyük Şehir Belediye başkanımız Zeki Toçoğlu’na bu hizmetlerinden dolayı, asfaltın yapılması ve bizlere verdiği tüm katkılarından dolayı, Kurudere, Kızılcık ve karasu halkı adına teşekkür ediyorum. Kurudere Karasu arasında bulunan 18 km’lik yolumuzun tamamı asfalt yapılarak bu gün itibariyle tamamlanmıştır.  Hedefimiz Belediye sorumluluk alanlarımızda asfalt olmayan tek bir yol bırakmamaktır. Halkımızın yaşam standartlarını yükseltmek adına hizmetlerimiz devam ediyor. Her şey halkımızın refahı içindir dedi.

Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı ve Kızılcık Mahallesi Muhtarı İsmail Hakkı Topaloğlu ise şunları söyledi, Öncelikle Sakarya Büyükşehir Belediye başkanımız Zeki Toçoğlu’na ve Karasu belediye başkanımız Mehmet İspiroğlu’na mahallem adına teşekkür ediyorum. Bugün mutlu sonla biten asfalt çalışmamız Kurudere, Kızılcık mahallesi ve Karasu arasında yapılan 18 km’lik asfalt çalışması tamamlanarak yolumuz halkımızın hizmet vermeye başladı.

Mehmet KARAKAŞ

SIRADAKİ HABER