Mercan ve Sarı’dan SGM’ye ziyaret

Karasu Kaymakamı Aziz Mercan ve Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, yakın zamanda açılışı yapılacak olan Karasu Sosyal Gelişim Merkezini ziyaret ettiler.​​​​​​​

Mercan ve Sarı’dan SGM’ye ziyaret

SGM’ye Tam Not”
Karasu Sosyal Gelişim Merkezi (SGM) binasındaki sınıfları ve devam eden kursları ziyaret eden Kaymakam Mercan ve Başkan Sarı’ya Sosyal Gelişim Merkezi Çocuk Kulüpleri Sorumlusu Esra Yavuzyiğit ile SAMEK Sorumlusu Aykut Tiryaki eşlik etti.

SGM binasında yapılan kurslar hakkında bilgi alan Karasu Kaymakamı Aziz Mercan; “Bugün Belediye Başkanımız İshak Sarı ile Sosyal Gelişim Merkezi binamızı ziyaret ettik. Çocuk Kulüpleri Sorumlusu Esra Yavuzyiğit ve SAMEK Sorumlusu Aykut Tiryaki’den yapılan kurslar ve merkezimiz hakkında bilgi aldık. İlçemize kazandırılan, günümüz şartlarına uygun materyallerle zenginleştirilen modern bir merkez. Böyle bir merkezi ilçemize kazandıran Sayın Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


Belediye Başkanı İshak Sarı ise; “Yakın zamanda açılışı yapılacak olan Sosyal Gelişim Merkezi (SGM) binamızı İlçe Kaymakamımız Aziz Mercan ile detaylı bir şekilde inceleme fırsatı bulduk. Buradaki kurslar hakkında bilgiler edinerek sınıfları gezdik. Özellikle çocuklarımız için mükemmel bir yer. Akıl oyunları, Bilgisayar Tasarım, Kodlama, İngilizce, Gitar, Keman, Bağlama, Ebru, Nakış gibi birçok kurslarımız bu binada, alanında uzman eğitmenler tarafından verilmekte. Buradaki kurslar hakkında bizlere bilgi veren Çocuk Kulüpleri Sorumlusu Esra Yavuzyiğit ve SAMEK Sorumlusu Aykut Tiryaki’e çalışmalarında başarılar diliyorum. İlçemize büyük katkılar sağlayan

Sayın Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye Karasulu vatandaşlarımız ve öğrencilerimiz adına sonsuz teşekkürlerimiz iletiyorum” ifadelerine yer verdi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2019, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER