Miting Gibi Aday Tanıtımı

Büyük Birlik Partisi Karasu İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısında Karasu Belediye Meclis aday adayları tanıtıldı.

Miting Gibi Aday Tanıtımı

Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye başkan adayı Mehmet İspiroğlu, Karasu 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde, Belediye meclis adaylarını tanıttı. Karasu Alpaslan Türkeş parkında düzenlenen aday tanıtım toplantısına yaklaşık 3 binden fazla kişi katıldı. 

BBP Karasu Belediye Başkan adayı Mehmet İspiroğlu bir konuşma yaparak her kesimden oy istiyorum dedi. İspiroğlu, benim bir tane oyum var, önce Allaha sonra siz Karasululara güvenerek kıymetli arkadaşlarımızla sizlere 5 yıl daha hizmet vermek için yola çıktık. Burda 46 milyona takıldılar. 46 milyonu nasıl alıyorsun meclis kararıyla, para geliyormu para gelmez, para İller bankasında. İşini yaparsın gelirler kontrol ederler sonra paranı verirler. Oysa biz bir sürü yatırım yaptık 32 Evlere gittiler mi orada yapılan tesisleri gördüler mi, bizleri devamlı eleştiriyorlar. 32 evlerde 36 bin metrekare üzerine kurulu bir tesis var, bunun bir tanesi 20 bin metrekare, ve bu tesisin adınıda eski belediye başkanımız Sebahattın Aslan’nın ismini parka verdik. Spor kompleksleri 16 bin metrekare.

Arkadaşlar ben hepinizin oyuna talibim hangi siyasi görüşte olursa olun herkesin oyunu istiyorum. 31 martta sandığı size sizleri Allaha emanet ediyorum.
Toplantıya Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkanı Cemal Can, Karasu BBP İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu, Meclis adayları ve 3 binden fazla vatandaş katıldı.
Mehmet KARAKAŞ

Mehmet KARAKAŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER