Muhtar Dursun Ali Akbaş Ramazan Geleneğini Bozmadı

Karasu Yalı mahalle muhtarı Dursun Ali Akbaş, Ramazan ayı nedeni ile daha önce tespit ettiği yardıma muhtaç 1860 aileye gıda yardımı yaptı.

Muhtar Dursun Ali Akbaş Ramazan Geleneğini Bozmadı

Karasu Yalı mahalle muhtarı Dursun Ali Akbaş, Ramazan ayı nedeni ile daha önce tespit ettiği yardıma muhtaç 1860 aileye gıda yardımı yaptı. Karasu Yalı Mahalle Muhtarı Dursun Ali Akbaş, Yardımlaşma, dayanışma, birlik birlik beraberlik ve kardeşlik duygularının gelişmesine vesile olan ramazan ayında Muhtarlık olarak üzerimize düşeni yaptık ve ihtiyaç sahibi ailelerin tespit edilmesiyle, bu ailelere erzak dağıtıyoruz.

Yardıma muhtaç aileleri evlerinde ziyaret ederek, Ramazan ayı için özel olarak hazırlanan erzak paketlerini tek tek dağıttı. Muhtar Akbaş erzakların büyük bir böyümünü ilçemiz iş adamlarından Kemal Hasan Ekşi, İsmail Filizfidanoğlu, Altan Aslan,Serdar ve Mustafa Sivişoğlu, Melih Kavaklı , Serdar Karanfil iş adamları tarafından karşılandığını belirterek, ”Muhtarlık olarak daha evvel tespit ettiğimiz ailelere her yıl olduğu gibi bu yılda erzak yardımında bulunduk. Yardım paketlerimizi hayırsever iş adamlarımız karşılıyor. Bu yıl 1860 aileye erzak yardımı yaptık.

Ben bizzat yardıma muhtaç aileleri tek tek dolaşarak yardım paketlerini dağıtıyorum. Bize bu konuda yardımcı olan Hayırsever iş adamlarımıza teşekkür ediyorum”dedi. Bir kısmı muhtarlık tarafından hazırlanan ramazan erzak paketlerini alan vatandaşlarda Muhtar Dursun Ali Akbaş’a teşekkür ettiler.

Mehmet KARAKAŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER