Nostalji Teknede balık keyfi!

Karasu’nun tek karaya çıkmış nostalji teknesinde balık ziyafeti yapmak paha biçilemez!

Nostalji Teknede balık keyfi!

Karasu Yenimahalle’de karaya oturmuş bir tekne ve onun üzerinde leziz deniz mahsulleri.  Balık denizin tüm güzelliklerini karaya taşıyan bir balıkçı. Tekne dekorasyonuyla dikkat çeken nostalji tekne, misafirlerine samimi ve sıcak bir ortam sunuyor.

Her bir detay bu şirin balık restoranında kendinizi teknede balık keyfi yapıyormuş gibi hissetmeniz için. Restoranın işletme sahibi İbrahim Bayraktar, girişte direk gözünüze çarpan nostaljik teknenin üzerinde pişen deniz ürünlerini misafirlerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz dedi.

İşletme sahibi İbrahim Bayraktar, Karasu’daki en salaş balıkçılardan ama mevzu balık olunca zaten insan tekne kültürünün üzerinden balık ekmek yemenin memnuniyetini duyuyor. Seramiko  Kafe Restoran’da, salaş ve farklı havasıyla da birçok balıkçıdan ayrılıyor. Balık ekmeğin keyfine varabileceğiniz Karasu’da  bir taka! Denizden karaya çıkan bu güzel teknenin lezzetleri ise kendi gibi doğal ve leziz. Balığa dair her şey bu takada! Balık çorbasından, balık, leziz salatalara ve mevsimin taze balıklarına kadar denize dair her şey burada  mevcut. Bir de bu lezzetler usta ellerden çıkınca tabi her şey dört dörtlük oluyor. Tazeliğin ve samimiyetin birleştiği bir mekan Seramiko Cafe Restoran. Bu samimiyette bu ufak ama lezzetleri büyük takanın dolup taşmasına neden oluyor.  Konu balık ve deniz ürünleri olunca ustalığını konuşturan mekânlardan, hal böyle olunca da müdavimleri de çok! 

Bu yüzden istediğiniz sadece balık keyfi ise bunu başka bir şeyle karıştırmadan yapmak gerekiyor. Seramiko Kafe Restoran müdavimleri ise zaten oraya taze balıklarının keyfine varmak için gidiyor, hatta yemeklerden başını kaldırmayan insanlar görürseniz şaşırmayın! Onlar balığın keyfine sonuna varmak isteyen deniz tutkunlarından! Bu arada bu şirin takada balık şöleni yaşamak da oldukça hesaplı yani Karasu’da balık yemek ve nostalji tekne keyfi yapmanın bedeli cep yakmayan cinsten! 

Yolunuz Karasu Yenimahalle’ye düşmüşse doyasıya bir balık ziyafeti yapmak istiyorsanız Seramiko Kafe Restoran sizin için doğru adres.

Mehmet KARAKAŞ

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2019, 13:42
SIRADAKİ HABER