Ölene kadar hizmetkarınız olacağım

Kızılcık Mahallesini ziyaret eden BBP Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, “Görev süremiz boyunca bugüne kadar çıraklığı yaptık, kalfalığı yaptık şimdi ise ustalık dönemi için sizlerden destek istemeye geldik.

Ölene kadar hizmetkarınız olacağım

Sizler yetki verdikçe ben ölene kadar siyaset yapacağım, ölene kadar da hizmetkarınız olacağım” dedi. kocaali 

Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, Perşembe günü Kızılcık Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle sakinleriyle bir ara gelen İspiroğlu, burada havai fişekler ve meşaleler eşliğinde yoğun ilgiyle karşılandı. Mahallede yaptığı konuşmasına, “Görev süremiz boyunca çıraklığı yaptık, kalfalığı yaptık şimdi ise ustalık dönemi için sizlerden destek istemeye geldik. 2019 yerel seçimlerine Rahmetli Muhsin Yacızıoğlu’nun partisi BBP ile giriyoruz. Karasu’da siyasetin temel taşları olmuş önemli isimlerle Karasu’nun ihtiyacı olan hizmet kadrosunu kurduk ve sizlerin huzuruna çıktık” diyerek başlayan Mehmet İspiroğlu, “Amacımız kimseyi kötülemek değil. Ama başkaları tüccarın bayırını çıkana kadar ben ve ekibim Kızılcık’a varacak hızda ve donanımdayız. Borçla ve kısıtlı imkanlarla en iyi hizmeti yine ben vereceğim. Eksiklerimiz elbette var. Gidermek için karşınıza geldik” şeklinde konuştu.

Hizmetkarınız olacağım

Başka adayların kendisini kötüleyebileceklerini de hatırlatan İspiroğlu, “Kötülesinler. Onlar arkamdan konuştukça ben sizlerle daha da güçleneceğim. İnanıyorum ki kimse benim yanlış yaptığıma sizleri inandıramaz. Sizi kimse kandıramaz. Biz önce Allah’a sonra sizlere güvenerek yola çıktık. Bu seçimi alacağız ve bu millete hizmet etmeye devam edeceğiz. ‘Mehmet İspiroğlu kimdir?’ diye sorarlarsa ‘Bu milletin hizmetkarıyım’ cevabını veririm. Her vatandaşın beşikten mezara kadar hizmetinde olan belediyeciliğin yükünü sırtlanmaya devam edeceğim. Çünkü 35 yıldır hizmet ettim, ömrümün sonuna kadar da edeceğim. Ölene kadar siyaset yapacağım, ölene kadar da hizmetkarınız olacağım” diyerek sözlerini tamamladı.

Büyük Birlik’imiz sizinle büyüyecek

İspiroğlu’nun ardından mahalle sakinlerine hitaben bir konuşma yapan BBP İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu, “26 yıllık siyaset hayatımız boyunca rakip olan bu dört isim, bugün bir çatı altında toplandık ve adı da Büyük Birlik oldu. Karasuluların desteğiyle de bu birlik daha da büyüyecek ve Karasu’nun sınırlarını aşacak” diyerek sözlerine başladı. Eminoğlu, konuşmasını “Bizlere destek veren kimseyi yanıltmayacağız, hüsrana uğratmayacağız. Geçmişimizle, tecrübemizle, birikimimizle belediyeciliğe vakıfız. Bu dört ak saçlı öncülüğündeki 22 kişilik kadro ile Karasu’da yeni bir belediyecilik başlayacak. Bu kadro da bir daha başka yerde bir araya gelemeyecek. Arkamıza bakmayalım, Karasu’nun parlak geleceği için önümüze bakalım” ifadeleriyle sonlandırdı. İspiroğlu ve beraberindekiler, Kızılcıkspor lokalini de ziyaret ederek gençlerle bir araya geldi ve ihtiyaçlarının giderileceği sözünü de verdi.
 

Kocaali Haber

SIRADAKİ HABER