Poyrazlar Göl Evindeki Ağaca Yapılan Tasarım Büyük İlgi Görüyor

Herkesin aklında hayalinde bahçeyi nasıl yaratacağına dair bir fikri vardır. Kimileri için bir havuz vazgeçilmezdir, bir başkası biraz yeşilliğin olduğu bir bahçeyi yeterli bulur.

Poyrazlar Göl Evindeki Ağaca Yapılan Tasarım Büyük İlgi Görüyor

İster bir avuç topraktan isterse geniş bir alandan söz edelim. Gizli Cennet Poyrazlar gölü, göl evi restoranın bahçesindeki ağaca yapılan tasarımı görmek isteyen ziyaretçilerin akınına uğruyor. kocaali
Öncelikle, kişisel zevk ve tercihleriniz ne olursa olsun, arazi koşulları mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Poyrazlar Göl evi restoran işletme sahibi Soner Kazancı, göl evi bahçesini misafirleri için sıcak ve çekici kılmak için, iyi hissettirecek bir takım unsurlar kullanarak, ağaca yapılan dekorasyon ayrı bir güzellik verdi.


Poyrazlar Göl evi  restoran İşletme sahibi Soner Kazancı, işletme müdürümüz Gülşah Gencel’in tasarlayıp yaptığı el işlemeli renga renk , bu ağacı tasarlarken, sade bir dizayn ve yerleşim en önemli belirleyici unsurdur. Geniş bir bahçeye sahip olma lüksü olanlar için, her türlü dekorasyon tıpkı iç mekânlardaki gibi kolaylıkla uygulanabilir. Bahçemizde şemsiyelerden tutun da, bahçe koltuklarına, sedirlere, geniş yastıklara ve iskemlelere varana kadar her türlü renk ve dokuyu bahçemizde, gelin misafirlerimizin göz zevkine daha uygun olsun diye tasarladık. Gelen misafirlerimiz yaptığımız değişikliklerin yanında bol bol hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmiyorlar dedi.

Mehmet KARAKAŞ

SIRADAKİ HABER