Sakarya Ahde Vefa Grubu Üyeleri Karasu’daki Değişime Hayran Kaldılar

Sakarya Ahde Vefa Grubu Üyeleri her ay gerçekleştirdikleri toplantılarını, Sakarya İş-Kur Müdürü Tekin Kaya ve Sakarya SGK Müdürü Erhan Çavuş önderliğinde, Karasu Belediyesi ev sahipliğinde, Karasu Sahil parkta kahvaltı programı ile yaptılar.

Sakarya Ahde Vefa Grubu Üyeleri Karasu’daki Değişime Hayran Kaldılar

Açılış konuşmasını Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş’in yaptığı programa Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı, Belediye Başkanı İshak Sarı, Sakarya Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Erhan Çavuş, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Sakarya İş-Kur İl Müdürü Tekin Kaya, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Fikret Halis, Sakarya Trabzonlular Derneği Başkanı Prof. Dr. Fehmi Çelebi, Sakarya Gazeteciler Birliği Derneği Başkanı Zeki Aydıntepe, Gazeteci  Engin Arapoğlu ile grup üyeleri katıldı.

Programa ev sahipliği yapan Başkan İshak Sarı, ilçede hayata geçirilen projeler ve devam eden hizmetler ile ilgili grup üyelerine bilgi verdi. Kahvaltı sonrasında Doğu Karadeniz Caddesi Sahil Projesini gezen Ahde Vefa Grubu Üyeleri projeye hayran kaldıklarını belirterek Başkan İshak Sarı ve tüm ekibini tebrik ettiler.

Ahde Vefa Grubu Üyeleri programda emeği geçen KARSAŞ Müdürü Salim Erol’a özellikle teşekkür ettikten sonra ilçeden ayrıldılar.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER