Sarı “Esnafımızın yanında olacağız”

Cumhur İttifakı Karasu Belediye Başkan Adayı İshak Sarı, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde çalışmalarına hızla devam ediyor.

Sarı “Esnafımızın yanında olacağız”

Cumhur İttifakı Karasu Belediye Başkan Adayı İshak Sarı, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde çalışmalarına hızla devam ediyor. Karasu esnafları ile bir araya gelen Başkan Sarı ziyaretlerinde esnafların yoğun ilgisi ile karşılandı.
Cumhur İttifakı Karasu Belediye Başkan Adayı İshak Sarı Karasu esnafları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Gittiği yerlerde ilgi ile karşılanan Sarı yaptığı açıklamalarda “Karasu ilçemizde esnaf ve vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Bizler önce insanımızı dinlemeyi, anlamayı ve onlardan aldığımız bilgiler ile ihtiyaçları olan hizmetleri sunmayı istiyoruz. İnşallah 1 Nisan'dan itibaren Karasu’da hizmet atağına geçeceğiz. Karasulu esnaf ve vatandaşlarımıza bizlere göstermiş oldukları sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi. kocaali


Sarı “Esnafımızın yanında olacağız”
Çeşitli meslek dallarında faaliyet gösteren esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunarak ziyaret eden Belediye Başkan Adayı Sarı; “Tüm sivil toplum teşkilatlarıyla olduğu gibi esnaflarla da sürekli iç içe olacaklarını belirtti. Sarı’nın ziyaretinden oldukça memnun olduklarını belirten esnaflar da, kendilerini ziyaret ettiği için Belediye Başkanı Sarı’ya teşekkür ettiler. Bu arada Belediye Başkan Adayı, esnaf ziyaretleri sırasında yoldan geçen vatandaşlarla da kısa süreli sohbetler gerçekleştirdi.

Aykut TİRYAKİ

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER