Sarı “Hep birlikte büyük bir aile olduk”

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı İshak Sarı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Münir Ali Kara ve Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları Yenidoğan-Ortaköy ve Kızılcık Mahallelerini ziyaret ederek halka seslendiler.

Sarı “Hep birlikte büyük bir aile olduk”

İşbirliği ile bundan sonraki süreçte Karasu daha önemli hizmetler kazandıracaklarını söyleyen Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı İshak Sarı "Makamlar gelip geçicidir. Önemli olan geride hoş bir seda bırakabilmek. Biz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin teveccühleri ile adayız. 31 Mart’tan sonra gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımızı birlik içerisinde sürdüreceğiz. Siyaset birlikte olursa güzel olur” dedi. kocaali 

Zafer Allah’ın takdiridir
Biz inandık. İnşallah sizlerin desteği ve teveccühü ile Karasu başta olmak üzere 40 mahallemizi çiçek bahçesine dönüştüreceğiz diyen Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı İshak Sarı “Yenidoğan’da, Ortaköy’de ve Kızılcık’ta öyle bir coşku, öyle bir heyecan ve öyle güçlü bir kardeşlik ortamı var ki mahallelerimize ilgilerinden, alakalarından dolayı teşekkür ederim. Karasu’muzu projelerle buluşturacağız. Karasu’muzu emin adamlarla yükselteceğiz" dedi.

Sarı “Hep birlikte büyük bir aile olduk”
Gönül belediyeciliği ile çıktığımız bu yolda bugün görüyoruz ki kardeşlik ve sevgi ortamını tahsis etmişiz diyen Sarı “Hep birlikte büyük bir aile olduk ve Cumhur İttifakı'nın gücü ile buluşmalarımıza karşılıklı sevgi damga vuruyor. Bu da daha çok iş yapmak için bize enerji veriyor. Halkımızın bize gösterdiği bu destekle yine birlikte el ele eserleri hayata geçireceğiz" diye konuştu. Konuşmaların ardından vatandaşlarla tek tek selamlaşarak sohbet eden Cumhur İttifakı Adayı İshak Sarı vatandaşların taleplerini dinledi.

Aykut TİRYAKİ

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER