Sarı “Kadınlarımızın yeri ayrı

Karasu Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı İshak Sarı, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Basmacı ve yönetimi ile bir araya gelerek günlerini kutladı. 

Sarı “Kadınlarımızın yeri ayrı

Karasu Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı İshak Sarı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ilçe teşkilatında Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Basmacı ve yönetimi ile bir araya geldi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile açıklamalarda bulunan Sarı; ““Çalışmaktan ve birlikte olmaktan mutluluk duyduğum değerli çalışma arkadaşlarım ve değerli hanımefendiler bir güne sığdırılamayacak kadar değerli olan 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü Kutluyorum. Ak Parti içerisinde kadınlarımız sayesinde güzel işlere imza attık. Gece gündüz demeden var gücünüz ile nasıl çalıştığınızı biliyorum” dedi.kocaali
'Cennet anaların ayaklarının altındadır'

Dünyanın birçok yerinde kadına verilen değerin hak ettiği yerde olmadığına inanıyorum diyen Sarı; “Halen birçok ülkede kadın hala ikinci sınıf insan muamelesi görmektedir. Bizim inancımızda kadınlar çok değerli varlıklar olmasından dolayı Peygamber Efendimiz (SAV) 'Cennet anaların ayaklarının altındadır' diyerek kadına verilen önemin ne kadar kutsal ve anlamlı kıldığını görüyoruz. Hayat bir bütündür Kadınların olmadığı faaliyetler hep aksak ve topaldır. Kadınlarımıza başarı, mutluluk ve sağlık dolu yarınlar dileyerek, kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum" şeklinde konuştu.
 

Aykut TİRYAKİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER