Sarı: Karasu'da yalan, talan dönemi bitiyor

AK Parti Karasu Belediye Başkan adayı İshak Sarı, “Karasu'da yalan, dolan, talan dönemi bitiyor. Milletimiz bunlara sandıkta tokadı basacak” dedi.

Sarı: Karasu'da yalan, talan dönemi bitiyor

Sarı kendisine yönelik ithamlarda bulunan İspiroğlu'na, “Kaybettin. Ondan böylesin, bu gerçek uykularını kaçırıyor” dedi.
Cumhur İttifakının AK Parti Karasu Belediye Başkan adayı İshak Sarı ve meclis üyeleri, seçime sayılı günler kala, 'Zafer' turları atmaya başladı. AK Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, MHP İlçe Başkanı Münir Ali Kara, Cumhur İttifakı belediye meclis üyesi adayları ve iki partinin ilçe yöneticileriyle Karasu'yu karış karış gezen İshak Sarı, gittiği her yerde büyük ilgi görüyor. Karasu'da artık başkan gibi karşılanan İshak Sarı, hazırladığı projeler ve Karasu'nun geleceği için söylediği sözlerle dikkat çekiyor. İlçede sorunların dağ gibi büyüdüğünü ve çözüm bekleyen kronik problemlerin ivedilikle halledileceğini anlatan Sarı, Kurudere'nin ardından Yalı Mahallesinde düzenlenen dev mitingde yüzlerce kişiye seslendi.

Sarı “Gizli işlerin kurbanı oldu”
Meclis üyesi adaylarını tanıtan ve ardından projelerini tek tek anlatarak, hedeflerini Yalı mahallesi halkıyla paylaşan İshak Sarı, "Karasu için tertemiz ve yeni bir sayfa açılacak. Karasu'da yalan, dolan, talan dönemi bitiyor. Biz proje diyoruz, hizmet diyoruz, millet diyoruz, vatan diyoruz, memleket diyoruz; birileri olayları başka yere çekerek akla izana sığmayacak şeyler anlatıyor. Karasu'yu artık bu milletin kendisi yani Karasulular yönetecek. Belediyeyi milletimiz yönetecek. Bu milletin emanetine, parasına kimse el uzatamayacak. Karasu çok yıprandı, çok zaman kaybetti, harcandı, yoruldu. Geri kaldı. Bahanelere sığınılarak gizli kapıların ardında ne olduğu belli olmayan işlerin kurbanı oldu" dedi

Sarı “Bizden hizmet dışında kimse hiçbir şey talep edemeyecek” 

1 Nisan sonrası hizmet döneminin başlayacağını anlatan Sarı, "İlk işimiz belediyede bütün karanlık işleri aydınlığa çıkarmak olacak. İlk iş belediyeyi kurtarmak olacak. Ardından hesabımızı kitabımızı yaparak hak, hukuk ve adalet çerçevesinde adımlar atacağız. Hizmet yağmurunun başlaması, yol ve benzeri temel sorunların çözülmesi için Karasu'ya öncelik gösterilecek. Biz öncelik isteyeceğiz. Sonra vizyon projelerimizi Karasu'nun geleceği için hayata geçireceğiz. Esnafımızla, muhtarlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla el ele vererek ortak akılla bir yönetim felsefesini oturtacağız. Bizden hizmet dışında kimse hiçbir şey talep edemeyecek" dedi.

BBP'lilere çağrı
Mehmet İspiroğlu'na ve BBP ilçe başkanına gönderme yapan Sarı, "Yıllardır beni aday yapmazsalar diye İspiroğlu'nun yedek olarak gördüğü bir partinin sözüm ona ilçe başkanı kendi hesapları uğruna davasına ihanet ediyor. BBP'li kardeşlerimi uyarıyorum. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun emaneti olan BBP gibi bir parti, İspiroğlu'nun 'Ya aday olacak parti bulamazsam' diyerek  köşede tutacağı bir parti olabilir mi? İşte oldu. Bunu kim yaptı? Bu partinin ilçe başkanı yaptı. O ilçe başkanı tutmuş bize laf atıyor. Sanıyorlar ki biz cevap veremiyoruz. Biz işimize bakıyoruz, önümüze bakıyoruz. Sizin çakılı çiviniz yok" dedi.  

Metin IŞIKER

YORUMLAR
FİKRİYE  say
FİKRİYE say - 3 ay Önce

Yolun açık olsun inşAllah 1 nisanda sizi Belediye başkanı olarak görürüz Allah yardımcınız olsun

SIRADAKİ HABER