Sarı “Milletin yetkisini kötüye kullandın”

Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı İshak Sarı ve Belediye Meclis üyesi adayları seçim çalışmaları kapsamında Çatalövez ve Karanlıkdere Mahallelerini ziyaret etti.

Sarı “Milletin yetkisini kötüye kullandın”

Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı adayları Çatalövez ve Karanlıkdere’lilerle buluştular. Programa Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Münir Ali Kara, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı İshak Sarı, meclis üyesi adayları ve partililer katıldılar. Her iki mahallede de konuşma yapan Belediye Başkan Adayı İshak Sarı “İspiroğlu'na bakın seçim gezilerinde konuşmalarına benimle başlıyor, benimle bitiriyor. Yok anlatacak bir şeyi. 10 yıldır aynı işi yapıyor. MHP'de iken de AK Parti'de iken de bir bahanesi var.

Bahane anlatıyor, suçluyor, karalıyor, hakaret ediyor. Sesi titreye titreye bizi anlatıyor. Ne yaptın bu millete diyoruz çıt yok. Ne yapacaksın diyoruz çıt yok. 10 yıl boyunca beni engellediler dedi. Milletin yetkisini kötüye kullandın. Yatıyor İshak Sarı, kalkıyor İshak Sarı. Üzülüyorum kendisine. Kaybettiğini biliyor. Bu gerçek onu kahrediyor, işte o yüzden acaba kurtarır mıyım hesabıyla saldırıyor. Kaybettin. Ondan böylesin ben biliyorum. Bu gerçek uykularını kaçırıyor." Dedi.

Sarı “Sandığa gömeceğiz”
Millet İttifakına karşıda eleştirilerde bulunan Sarı "Bunlar bir yandan, zillet bir yandan. Bakın hizmetleri yok. Bu millete verecekleri hiçbir şey yok. Hepsi bir olmuş işleri güçleri İshak Sarı ve AK Parti. Sabah akşam AK Parti'ye nasıl vursam da bu milletten acaba oy alır mıyım diyorlar. Bunların hepsini her defasında AK Parti sandığa gömdü. Doymadılar yenilgiye. Zillet İttifakı adayı siyaseti bilmez. Aday olmakla siyasetçi olunmuyor. Bakın bu millet bunların o hakaretlerine, yalanlarına, talanlarına, boş laflarına ve algı çabalarına sandıkta tokadı basacak.  Bunların hepsini Allah'ın izniyle sandığa gömeceğiz" dedi.
 

Aykut TİRYAKİ

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER