Sarı “Rant için değil hizmet için varız”

Cumhur İttifakı Karasu Belediye Başkan Adayı İshak Sarı Samanyolu Caddesinde ve Aşağı Aziziye bölgesi Hastane etrafındaki esnaflara ziyarette bulundu. 

Sarı “Rant için değil hizmet için varız”

Seçim çalışmalarını sürdüren İshak Sarı beraberindeki meclis üyesi adayları ve partililerde Samanyolu Caddesi ve Hastane bölgesindeki esnaflara ziyarette bulundular. Esnaflarla bire bir ilgilenen İshak Sarı tek tek sorunları dinledi. Sorunları dinlerken kendi projelerini ve hayallerini açıklayan İshak Sarı esnafların ilçemiz için çok değerli olduğunu ve haklarını sonuna kadar koruyacaklarını söyledi.

Sarı “Oylarınıza talibiz”
Partililerle beraber Samanyolu ve Devlet Hastanesi bölge esnafını ziyaret eden Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı İshak Sarı, esnaf ziyaretinde seçilmesi durumunda yapacağı çalışmalar ile ilgili esnaflara bilgi verdi. Seçim gününe kadar gece gündüz demeden çalışacaklarını kaydeden Sarı , “Karasu Belediyesi’ne talibiz, Rant için değil hizmet için varız. Allah'ın izniyle kazanacağız, halk kazanacak. Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı olarak her kesimden vatandaşımızın oyuna talibiz, bizler hizmet için varız. Nasip olursa birçok projemizi hayata geçireceğiz” dedi. 

Aykut TİRYAKİ

SIRADAKİ HABER