Şentürk’ten İspiroğlu’na Destek

Karasulu genç iş adamlarından Süleyman Şentürk, düzenlediği toplantı programı ile Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu’na destek vereceğini açıkladı.

Şentürk’ten İspiroğlu’na Destek

Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu’na destek vermek amacıyla geniş katılımlı bir toplantı düzenleyen Süleyman Şentürk, kendisinin ve kendisi gibi genç iş adamı arkadaşlarının da göreve hazır olduğunu dile getirdi. Programda yaptığı konuşmada; “Bizler, Karasu’nun gençleri olarak, ilçemiz genç girişimcileri olarak elimizden gelen desteği vermek üzere BBP Karasu Belediye Başkan Adayımız Mehmet İspiroğlu’nun yanında olacağız. İlçemizin ihtiyaçlarını ve bu ihtiyaçların giderilme yollarını bilen gençler olarak biz değil elimizi, bedenimizi taşın altına koymaya hazırız” ifadelerine yer verdi. Şentürk; “Bizlere verilecek her görevi layıkıyla yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Karasu’nun geleceği, Karasu’nun belirleyeceği başkan ile güzel olacak” şeklinde konuştu.
“Bu Bir Yerel Seçim”

Şentürk’ün ardından söz alan BBP Karasu İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu; “Cumhur İttifakı’nın içerisinde hareket eden BBP olarak Karasu’nun gönüllere dokunan başkan adayı ile yola çıkmış olmaktan büyük gurur duyuyoruz” dedi. “Sokakta ve çevre mahallelerde sizlerden gördüğümüz ilgi ve alaka da gücümüzü bir kat daha arttırıyor. Yerel seçimde partileri değil, adayları değerlendirerek sandığa gidecek ve Ankara’ya gönderip bir daha göremediğiniz vekili değil, her gün göreceğiniz ve kapısını her çaldığınızda sizleri kucaklayacak bir belediye başkanını seçeceğinizi unutmayınız” dedi. Eminoğlu, sözlerini; “Süleyman Şentürk gibi genç bir kadro ile Karasu’ya taze kan verecek, kısıtlamaya, yalnız bırakılmaya mahal vermeyen bir hizmet anlayışıyla sizlerin yetkisiyle bir kez daha göreve gelmeye hazır olacağız” ifadeleriyle tamamladı.
“Ömrüm Yettiğince Hizmet Edeceğim”
BBP Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu ise, yaptığı konuşmada; “2019 yerel seçimlerine, Büyük Birlik Partisi adı altında gireceğiz. Yerel seçimde vatandaş için partilerin değil, adayların önemli olduğunu gördük. Sayın Cumhurbaşkanı’mızı herkes gibi bizler de seviyoruz. Diğer partilerle işimiz yok, hiçbir partiyi de karalamak niyetinde değiliz. Kendimizi ifade edeceğiz, sizler de değerlendirmenizi yapıp, en rahat ulaşacağınız başkana yetkiyi vereceksiniz. Siz, Karasu’nun gülen yüzünü seçeceksiniz. Karasu’nun böyle genç ve ufku açık iş adamlarının desteğini gördükçe ne kadar doğru adımlar attığımıza bir kez daha inancımız artmakta. Ömrümün sonuna kadar çalışacağım ve sizlere hizmet edeceğim. Desteğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Kocaali Haber

SIRADAKİ HABER