Turizm Bölgesi olan Karasu Yeni Mahallede İşletmeler açıldı

Coronavirus salgınında normalleşme süreci başlarken, turizm bölgesi olan Karasu ilçesinde restoran ve turizm işletmeleri hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyarak açılmaya başladı.

Turizm Bölgesi olan Karasu Yeni Mahallede İşletmeler açıldı

Sosyal hayatın önemli bir parçası olan restoranlar ve  işletmeler,  batı Karadeniz’in turizm cenneti olan Sakarya Karasu İlçesinde Coronavirus sebebiyle uzun süredir kapalı olan işletmeler açılmaya başladı.

Karasu Yeni Mahallede hizmet veren işletme sahibi İbrahim Bayraktar, uzun zamandır kapalı olan işletmelerimiz Bakanlığın vermiş olduğu kararla açılmaya başlandı.

İşletmemize gelen misafirlerimize maharet sadeliği, güzel ve mükemmel bir şekilde sunabilmek. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, bizler işletmeci olarak hijyen kurallarına, maske ve sosyal mesafe kurallarına azami özen gösteriyoruz. İşletmelerimizi kapalı alan ve açık alanların tamamını dezenfekte yaptırarak, özellikle masa araları mesafelerine özen gösteriyoruz. İşletmemize gelen misafirlerimizin tek tek ateşlerini ölçüp hizmet vereceğiz. Bizler için bu önümüzdeki dönem için yeni bir trend olacak dedi.

Mehmet KARAKAŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER