Uyuyan Güzel Karasu’da

Sakarya Karasu İlçesine getirilen “Uyuyan Güzel” isimli interaktif çocuk oyunu, küçük tiyatro severlerden tam not aldı. Çocuklar, hem oyuna katılım sağladılar hem de doyasıya eğlendiler.

Uyuyan Güzel Karasu’da

Sakarya Karasu İlçesine getirilen “Uyuyan Güzel” isimli interaktif çocuk oyunu, küçük tiyatro severlerden tam not aldı. Çocuklar, hem oyuna katılım sağladılar hem de doyasıya eğlendiler. kocaali
HABER-ASLI ÇAM

Parantez İçinde Tiyatro grubu tarafından hazırlanan ve Gülşen Şirin’in sahibi olduğu Şirin Organizasyon tarafından Karasu’da sahneye konulan “Uyuyan Güzel” isimli interaktif müzikal çocuk oyunu, Karasulu küçük tiyatro severler tarafından büyük beğeniyle izlendi. Oyun esnasında gerçekleştirilen ses efektleri ve oyuncuların, sahneden inerek sık sık çocukların arasına katılması oyuna olan beğeniyi bir kat daha arttırdı. Çocuklar kadar yetişkinlerin de büyük bir dikkatle izlediği tiyatroda sahneye çıkartılan çocuklar da oyuna katılım gösterdi.
 
Şirin Organizasyon sahibi Gülşen Şirin, oyun sonrası yaptığı değerlendirmede “En önemli beklenti, çocukların eğlenmesinden yanaydı. Bunu başardık diye düşünüyorum. Bugünkü oyunumuz, Uyuyan Güzel’di. Oyunu iki seans halinde gerçekleştirdik. Katılım, yoğunluk bakımından oldukça güzeldi. İnteraktif tiyatrolarda çocukların da oyuna dahil edildiği ve sahneye alındığı zaman ilgi bir kat daha artıyor. Bu tür oyunlar, çocuklar açısından daha eğlenceli geçiyor. Kış döneminde bir oyunumuz daha olacak. Bahar döneminde de yine eğlenceli sürpriz bir oyunu Karasu’ya getirmeyi planlıyoruz” şeklinde konuştu.

Aslı ÇAM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER