Vatandaşın memnuniyeti sosyal medyaya yansıyor

Karasu Belediyesinin İlçe genelinde başlattığı sıcak asfalt serim çalışmaları, kaldırım yapımı, tamir, çevre düzenleme, temizlik, yol bakım ve onarım hizmetleri vatandaşların takdirini toplamaya devam ediyor.

Vatandaşın memnuniyeti sosyal medyaya yansıyor

Sosyal medyada yapılan paylaşımları yakından takip eden Karasulu vatandaşlar bir yandan talep ve isteklerini sunarken bir yandan da yapılan çalışmalar konusunda kuruma teşekkür etmeyi ihmal etmiyorlar.

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Gönül Gönüle Belediyecilik sloganımızla, imkânlarımız doğrultusunda ilçemizin her noktasına hizmet götürmeye çalışıyoruz. Ekiplerimizin ilçemiz genelinde başlattığı sıcak asfalt serim çalışmaları, kaldırım yapımı, tamir, çevre düzenleme, temizlik, park bahçeler, ağaçlandırma, yol bakım ve onarım çalışmaları olumlu sonuçlar ortaya koyuyor. Yaptığımız çalışmalarımızı sosyal medya ile Web sayfamızla birlikte il ve özellikle ilçemiz yerel basını aracılığıyla vatandaşlarımıza duyuruyoruz.

Yaptığımız çalışmaların vatandaşlarımıza ulaştırılması konusunda ilçe basınımıza da özellikle teşekkür ediyoruz.

Vatandaşlarımızın belediyemizin sosyal medya hesaplarına yaptığı olumlu dönüşler ve teşekkürlerle Karasu Belediyesinin her yaştan vatandaşın ihtiyaçlarını karşılama konusunda başarı grafiğini giderek yukarı taşımaya başladığını görüyoruz. Bu olumlu yorumlar personellerimizin de moral motivasyonunu yükseltiyor, çalışma istek ve titizliğini arttırıyor. Hükümetimizden aldığımız destek, halkımızdan aldığımız güç ile imkânlarımız ölçüsünde Karasu için çalışmaya, hizmet üretmeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER