Yalı Mahallesinden İspiroğlu’na Destek

Yalı Mahallesi sakinleri, Muzaffer Çobanoğlu öncülüğünde düzenledikleri toplantıda Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu’nun arkasında yer alacaklarını duyurdular.

Yalı Mahallesinden İspiroğlu’na Destek

Mahallenin genç girişimcilerinden Çobanoğlu; “Yalı Mahallesi’nden çok sayıda genç ve mahalle sakini, gönüllerin başkanı İspiroğlu’na destek vermek için hazır durumda” dedi. kocaali 
Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, Yalı Mahallesi’nde düzenlenen destek toplantısına katıldı. Muzaffer Çobanoğlu öncülüğünde toplanan çok sayıda genç ve mahalle sakini, İspiroğlu’na destek vermekten gurur duyduklarını belirtti. Destek toplantısında konuşan Muzaffer Çobanoğlu; “2004’ten beri her seçimde başkanımızın yanında oldum ve desteğimizi hiç esirgemedik. Bu seçimde de yanındayız ve bundan sonra da Yalı Mahallesi olarak desteğimizi sürdüreceğiz. Karasu’nun gönlünde yer eden Mehmet İspiroğlu ve ekibi için elimizden gelen her çalışmayı yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.

Çobanoğlu’nun ardından vatandaşa hitaben konuşan İspiroğlu ise; “Belediyecilik, hizmetten çok insanlarla ikili ilişkidir. İnsanlara güler yüz göstermektir. Geldiğiniz zaman kapı açık olmaktır. Ömrümün sonuna kadar bu millete hizmet edeceğim. Kaybetsem de kazansam da siyaset yapacağım. Ne için? Sizin için. Benim siyasetten hiçbir beklentim yok. Bu iş yapılacak iş değil ama rakibe bırakılacak iş de değil” ifadelerini kullandı.
“Karasu, Altın Çağını Yaşayacak”
“Mahalleleri geziyoruz ve böyle hizmet aşkıyla tutuşan gençleri yanımızda gördükçe gücümüzden bir kez daha emin oluyoruz” diyerek sözlerine başlayan BBP İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu ise; “Bir dönem farklı partilerin ilçe başkanlıklarını yapan Adem Ekşi, Mehmet Çatalbaş ve ben, bugün gönüllerin başkanı Mehmet İspiroğlu’nun yanında yer aldıysak Karasu’yu nasıl bir hizmet kadrosu bekliyor varın siz düşünün. Siz gençlerin ve Yalı Mahallesi sakinlerinin de desteği arkamızda olursa aşamayacağımız engel olmaz. Karasu, önümüzdeki beş yıl altın çağını yaşayacak” diye konuştu.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER