Acar, Vefa ziyaretlerine devam ediyor

Başkan Acar “İlçemizin asırlık çınarları dediğimiz 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı sebebi ile sokağa çıkamayan vatandaşlarımızı ziyaret ederek, maske ve kolonya  dağıtımına devam ediyoruz” dedi.

Acar, Vefa ziyaretlerine devam ediyor

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Yeni Mahalle, Karşı Mahalle ve Yalı Mahalle Muhtarları ile birlikte bu Mahallelerde bulunan yaşlıları ziyaret edip, maske ve kolonya  dağıtımına devam ediyor.

Devletimiz her zaman yanınızda 
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar,  vefa ziyaretlerine devam ediyor ; “ Bugün Yeni Mahalle, Karşı Mahalle ve Yalı Mahalle Muhtarlarımızla birlikte, 65 yaş üstü  elleri öpülesi büyüklerimiz ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın ziyaretlerine devam ettik ve kendilerine kolonya ve maske dağıttık. Her zaman ifade ettiğimiz gibi; onlar bu Dünyamızı ayakta tutan bir sütun gibidir, onlar, başımız tacı, gözümüzün nurudur. Onlara karşı vefamızı göstermeli ve saygıda kusur etmemeliyiz. Yaptığımız ziyaretlerde hemşehrilerimize Sn. Cumhurbaşkanımızın selamlarını ilettik. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz ve görüyoruz ki; büyüklerimiz devletimizin bu süreçte belirlemiş olduğu kurallara riayet ediyor. Kadimden bu yana Türk Devlet geleneği olan “İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın” anlayışıyla Devletimiz tüm imkanlarıyla vatandaşlarımızın her zaman yanlarındadır.” ifadelerini kullandı.
 

Kocaali Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER