Başbuğ Alparslan Türkeş Parkı Hayırlı olsun

Kocaali Belesiye Başkanı Ahmet Acar “Kocaali Belediyesi ve Körfez Belediyesi iş birliği işe yapım çalışmalarımızı tamamladığımız,

Başbuğ Alparslan Türkeş Parkı Hayırlı olsun

Başbuğ Alparslan Türkeş Parkı ilçemize hayırlı olsun derken, MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Levent  Bülbül “ Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in isminin yaşatılacağı parkımız İlçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi 

Kocaali Belediyesi ve Körfez Belediyesi iş birliği ile yapım çalışmaları tamamlanan “Yeni Mahalle Başbuğ Alparslan Türkeş Parkı ve Millet Bahçesi”nin açılışı yapıldı. 
Açılış programına MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammet Levent Bülbül, Kocaali Kaymakamı Emre Nebioğlu, AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı Ekrem Duran, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bayraktar, Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Elif Saral Uzun, AK Parti ve MHP İlçe Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Ertuğrul Akyüz, Sivil Toplum Kuruluşları ile Oda Başkanları, daire amirleri, Muhtarlar  ve Vatandaşların katılımı ile gerçekleştirildi. 

İlçemize Hayırlı Olsun
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar “ Kocaali Belediyesi ve Körfez Belediyesi iş birliği ile  yapım çalışmalarını, 6000 m2’lik alan üzerinde, içerisinde; Futbol Sahası, Spor Alanları, Millet Bahçesi ve Sosyal Donatı alanları bulunan  “Alparslan Türkeş Parkı ve Millet Bahçesi” ilçemize hayırlı olsun. Bu vesile ile açılış  programına katılarak bizleri onurlandıran MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Sn. Muhammet Levent Bülbül’e Kocaali Kaymakamımız  Emre Nebioğlu’na, Karasu Belediye Başkanımız İshak Sarı’ya, Siyasi Parti İl Başkanlarımıza ve İlçe Başkanlarımıza,  Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanımız Lütfi Bayraktar’a, STK ve Oda Başkanlarımıza, Cefakar ve Vefakar Mahalle Muhtarlarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize, çok kıymetli hemşehrilerimize ve parkımızın  yapımında bizlerden desteğini esirgemeyen Körfez Belesiye Başkanımız Şener  Söğüt ve Kocaali’mizin evladı, önceki dönem Körfez Belediye Başkanımız İsmail Baran’na emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

Kocaali ilçemize hayırlı olsun 
MHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül: 
İnşallah bu park, Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in fikrinin, bu memleket için ortaya koyduğu değerlerin anlaşılmasına hizmet eder diye umuyorum. Vatandaşımızı, insanlarımızı Türk milletini sokaklarda ıspanak fiyatına satılan demokrasiye değil, hak yoluna, hakikat yoluna, Allah yoluna davet eden Başbuğ Alparslan Türkeş’in, yetiştirdiği evlatlar olarak bizlerde memleketin milletin selameti için önce ülkem ve milletim diyerek, sonra partimiz ve biz diyerek bu anlayışla yolumuza devam ediyoruz. Allah bu memleketi, bu milleti İnşallah şahsi bütün menfaatleri bir tarafa bırakıp, memleket, millet menfaatleri doğrultusunda hareket eden, fedakarlıkla bu yolda yürüyen nesilleri bizlere nasip etsin diyorum. İnşallah o nesiller buralarda oyunlar oynayarak, buralarda yetişecektir diye ümit ediyorum. Bu parkın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, bütün Kocaalili hemşehrilerimize de hayırlı olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

Kocaali Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER