Başkan Acar, pazaryerinde Koronavirüs önlemlerini denetledi

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Koronavirüs ile mücadele kapsamında pazarları gezerek incelemelerde bulundu.

Başkan Acar, pazaryerinde Koronavirüs önlemlerini denetledi

Kocaali Belediyesinin bütün birimleri Korona virüs tedbirleri kapsamında vatandaşlarının yanında olduğunu belirtti. Acar, pazar esnafını tek tek gezerek Koronavirüs ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Koronavirüs tedbirlerimizden daha güçlü değildir.
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar; “Biz her zaman esnafımızın yanındayız. Bu zorlu süreçte gerekli tedbirleri alarak, Devlet-Millet iş birliği ile bu sürecin de üstesinden geleceğiz. Dünya’yı etkisi altına alan bu illet, bizim alacak olduğumuz tedbirlerden daha güçlü değildir. Bizim tüm gayemiz ve çalışmalarımız halkımızın bu tehlikeli virüs vakasından minimum düzeyde etkilenmesidir. Bir çok açıdan  mücadele ettiğimiz Koronavirüs ile ilgili olarak Kocaali Belediyesi ve şahsım olarak 7/24 vatandaşlarımızın destekçisi olduğumun bilinmesini isterim. Birlik ve Beraberliğimiz daim olduğu sürece hiçbir virüs bizi etkileyemeyecektir.” dedi.

Hijyen Kurallarına dikkat etmeliyiz.
Sözlerine devam eden Belediye Başkanı Ahmet Acar” Koronavirüsle mücadele kapsamında; Devletimizin ve Sağlık Bakanlığımızın ikazlarına harfiyen uyalım. Kurumlarımızın aldığı tüm kararların, yapılan tüm ikazların  odak noktası sizlerin sağlığınızdır. Bunun için de lütfen hijyen kurallarına dikkat edelim. Mutlaka ellerimizi  20 saniye kuralına uyarak yıkayalım. Bu süreçte  bir-birimizle gönül selamı ile selamlaşalım. Yaşlılarımıza her zaman olduğundan daha çok saygı ve sevgi gösterelim. İnşallah bu zor zamanları birlikte atlatalım” açıklamalarında bulundu.
 

Kocaali Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER