Başkan Acar’ın Mutlu Günü

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ve eşi Türkan Acar’ın kızı Şehide Gül Acar ile İshak Çalık ve Esma Çalık’ın oğlu Yakup Çalık çok sayıda davetlinin katıldığı törenle dünya evine girdi.

Başkan Acar’ın Mutlu Günü

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, genç çifte bir ömür boyu mutluluk diledi.
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ve eşi Türkan Acar’ın kızı Şehide Gül Acar ile İshak Çalık ve Esma Çalık’ın oğlu Yakup Çalık çok sayıda davetlinin katıldığı törenle dünya evine girdi.  Reisoğlu Tesisleri’nde düzenlenen düğün törenine AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay,  Memur-Sen Genel  Başkanı Ali Yalçın, Koop-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar, Tes-İş Genel Başkan Yrd. Sedat Çokol, Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar,  Sakarya Üniversitesi Rektörü Fatih Savaşan, Saadet Partisi İl Başkanı Fahrettin Bay,  Önceki Dönem Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yrd.  Doç. Dr. Hasan Ali  Çelik, bürokratlar, İlçe Belediye Başkanları , Önceki dönem görev yapan Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Partilerin  ilçe başkanları, eğitim ve iş dünyasından isimler, esnaf temsilcileri, muhtarlar ve basınımızın güzide temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı. Acar ve Çalık aileleri misafirlerini kapıda karşıladılar. Hafız Uğur Ayvaz tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan düğün töreni, çiftin nikahının kıyılmasıyla devam etti. Çiftin nikahı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce tarafından kıyıldı.

Mutluluklar paylaşarak artacak
Törende bir konuşma gerçekleştiren Türk-iş Genel Başkanı Ergün Atalay, “Kendi isteğinizle, samimiyetle, sevgiyle, sadakatle bir ömür boyu bu birlikteliği sürdüreceksiniz. En zor gününüz, en kötü gününüz bugün ki gibi olur inşallah. Çok güzel günleriniz olacak. Mutlulukları paylaşıp artıracaksınız. Zorlukları da paylaşıp azaltacaksınız. Bir ömür boyu sevgiyle, saygıyla, sadakatle ve samimiyetle bu yolculuğu sürdüreceksiniz” diye konuştu.

Bahtları açık olsun
Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “İnşallah mutluluğunuz daim olur. Evlatlarımızın tahtını bizler yapabiliriz ama bahtını yapamayız. Rabbim bu iki gencimiz Şehide Gül ile Yakup’un bahtını açık eylesin. Rabbim bu gençlere ülkemizi, milletimizi seven evlatlar yetiştirmeyi nasip eylesin.  Şehide Gül ve Yakup kardeşimizin nezdinde dünya evine giren tüm çiftlerimize mutluluklar dilerim. Allah her birine iki cihan saadeti nasip eylesin.

Ömür boyu mutluluklar diliyorum
Nikah merasiminde genç çifttin evlilik cüzdanını taktim eden Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek” Dünya evine giren genç çiftimizi tebrik ediyor, kendilerine bir ömür mutluluklar diliyorum. Yüce Allah yüzlerini hiçbir zaman tebessümden ayırmasın. Hep mutlu olsunlar” dedi. 

Mutlu Günümüz
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, “Geçen sene bu vakitlerde diğer evladımız Güzide Nur ve Mustafa evlatlarımızın nikahını kıymıştık. Şimdi de Şehide Gül ve Yakup evladımızın, nikah akdi için bir araya geldik.  Böyle güzel günleri bize yaşatan yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun. Bu vesile ile davetimize uzaktan, yakından icabet eden tüm misafirlerimize ve hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Kocaali Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER