Bu nasıl bi evlat

Kocaali Yalpankaya mahallesinde yaşıyan (80) yaşındaki Naciye G. isimli anne oğlu ve gelini tarafından darp edildi. Olay gün içerisinde meydana geldi.

Bu nasıl bi evlat

Bilinmeyen aile içi tartışma sonucu (80) yaşındaki Naciye G. isimli anne oğlu T.G gelini H.G isimleri çocukları tarafından bilinmeyen sebeblerden dolayı annelerini darp ederek kolunu kırdılar.

Olayı gören vatandaşlar ambulan ve jandarma ya haber verdiler. İlk müdahalesi ambulansta yapılan Naciye G. hastaneye kaldırıldı Darp raporu sonucu kolunun kırıldığı anlaşıldı Jandarmanın incelemeler sonucunda işlem başlatıldı. Nöbetçi savcı tarafından oğlu T.G ve Gelini H.G serbest bırakıldı.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep Kibar
Recep Kibar - 1 yıl Önce

1987 yılında ortakoyde futbol turnuvasinda en az 30 kişi sahaya girerek bir kişiye saldırmışlar di yok yere.jandarmayada silah çekmişler di. Onlarin ictigi su biraz sert galiba.Ama Yalpankaya da çoktan beri böyle haber duymamıştık. Kötü söz kötü hareket sahibinindir.Yaşlı kadına üzüldük. Ogul ile gelinde bir gun yaslanacaklar yaptiklari çok yanlış bir hareket.Geçmiş olsun diyelim

SIRADAKİ HABER