Hanedan Sofrası basına tanıtıldı

Sakarya’daki yerel basını ağırlayan Hanedan Sofrası, çeşitli lezzetleriyle birlikte Sakarya halkını memnun etmeye devam edeceklerini, her keseye ve damak tadına uygun lezzetleri sunacaklarını belirtti.

 Hanedan Sofrası basına tanıtıldı

Hanedan Sofrası işletme sahibi Ahmet Tireli basına teşekkür ederek, “Cuma günü yapacağımız açılışımızla birlikte Sakarya halkının kesesine ve damak tadına uygun lezzetlerin bir arada olacağı Hanedan Sofrası’nı tüm Sakaryalıların hizmetine açacağız. Bugün yerel basınımızı ağırladık. Hanedan Sofrası’nı basına tanıttık. Tüm basın mensuplarına teşekkür ediyorum.”dedi.

“Her keseye uygun”
Hanedan Sofrası’nın her keseye ve damak tadına uygun olduğunu belirten Tireli, “Bizim her keseye uygun menülerimiz bulunmaktadır. 15 liradan 50 liraya kadar herkesin kesesine uygun menülerimiz ve yemek çeşitlerimiz var. Toplu yemek organizasyonları için çalışmalarımıza başladık. Salonumuz 100 kişiliktir. Sipariş üzerine istenilen yemekleri hazırlıyor ve yemekli toplantılarda, buluşmalarda, önemli günler için müşterilerimizi ağırlıyoruz. Sipariş hattımız açık şu an, her türlü siparişler alınabiliyor. İlerleyen zaman içinde personel sayımızı artıracağız. Hanedan Sofrası için sosyal medya hesaplarımız var. Sosyal mecralarda da tanıtımlarımızı yaparak lezzetlerimizi tanıtacağız.” İfadelerini kullandı

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER