İlçemiz için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz

Başkan Acar “İlçemizin kalkınması ve daha cazip hale gelmesi için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz.

İlçemiz için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz

Daha önce sözünü verdiğimiz yol hizmetleri için, Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyesi iş birliği ile yol çalışmalarını bir-bir tamamlıyoruz” dedi.  Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, İlçede devam eden yol yapım çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

Hızar, Selahiye- Karapelit, Gümüşoluk Mahallelerimizin bağlantı yolu çalışmaları tamamlandı
İlçede devam eden sıcak asfalt çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar; “ 2019 yılında programa alınan ancak, olumsuz hava koşullarından dolayı 2020 yılı çalışma programı kapsamında başlanılabilen Hızar, Selahiye- Karapelit, Gümüşoluk Mahallelerimizde, 11 bin ton sıcak asfalt kullanılarak, 8,5 kilometrelik güzergahta Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyesi iş birliği ile çalışmalarımızı tamamlandık.
 
Aydoğan, Kozluk ve Bezirgan mahallelerimizde sıcak asfalta kavuştu
Köprü yapım çalışmalarının belirli bir zaman alacağı için vatandaşlarımızın alternatif güzergah ihtiyacını karşılayacak olan Aydoğan, Kozluk ve Bezirgan Mahallelerimizde sıcak asfalt çalışmalarının tamamlandığını ifade eden Başkan Acar ” 4,2 kilometrelik güzergah yeni yüzüne kavuşturuldu. Hemşehrilerimize hayırlı olsun

Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nde çalışmalarımız devam ediyor.
İlçe Belediyemizin ve Büyükşehir Belediyemizin sorumluluğunda yolların bir-bir asfaltla buluştuğunu söyleyen Acar;” İlçemizin dört bir yanında çalışmalarımız devam ediyor. Çok şükür, İlçemizde ki yol sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz. Ekiplerimiz program dahilinde çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Fatih Sultan Mehmet Caddemizde 4,2 kilometrelik önemli bir güzergahımızda daha çalışmalarımız başladı. Belediye ekiplerimiz zemin iyileştirme ve hazırlama çalışmalarını sürdürürken, Büyükşehir Belediyesi Altyapı ve Koordinasyon Dairesi Başkanlığına bağlı ekiplerimiz ise sıcak asfalt serim çalışmalarına devam ediyor.

Sırada, Yalpankaya, Görele, Köyyeri, Beyler hattı var
Sözlerine devam eden Başkan Acar “Ekiplerimiz büyük bir titizlik ve gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu anda, Fatih Sultan Mehmet Caddemizde çalışmalarımız devam ediyor. Bu güzergâhta  çalışmalarımızın tamamlanmasının ardından sıcak asfalt çalışmalarımıza Yalpankaya, Görele, Köyyeri ve Beyler hattında devam edeceğiz.

Teşekkür ediyorum
İlçede yapılan sıcak asfalt çalışmaları için teşekkür eden Başkan Acar “İlçemizde, Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyemiz iş birliği ile yapılan çalışmalarda başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ekrem Yüce’ye, Daire Başkanlarımıza ve Yol Yapım Şube Müdürlüğü’ne bağlı gece-gündüz demeden çalışan personel kardeşlerimize çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. 

Kocaali Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER