İşimizin adı hizmet

Kadıköy Mahallesinde asfalt çalışmalarını değerlendiren Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, “ Kırsal mahallerimizin yol sorunlarını çözmek için başlatmış olduğumuz çalışma seferberliği programı hızlı bir şekilde devam ediyor.

İşimizin adı hizmet

Yenilenen yolları Kadıköy mahallemize hayırlı olsun” dedi.

Kocaali Belediyesi Fenişleri Müdürlüğü tarafından 2018 yılı “Çalışma Seferberliği” programı kapsamında, İlçemiz Kadıköy mahallesinde asfalt çalışmaları tamamlandı. 

1.5 km’lik yol yenilendi
Kocaali Belediyesi Fenişleri Müdürlüğü tarafından Kadıköy mahallesinde yapılan çalışmaları değerlendiren Başkan Acar,” Çok şükür,  kırsal mahallerimizin sorunlarını çözmek için yoğun bir mesai harcıyoruz. Bugün Kadıköy mahallemizde toplam 1,5 km uzunluğunda olan bir hattı daha tamamladık. İnşallah 2018 yılı bitmeden kırsal mahallerimizin yol sorunlarını önemli bir ölçüde azaltmış olacağız” dedi.

Hizmet teşekkürü
Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kadıköy Mahalle Muhtarı Sinan Kırım;” Belediyemizle koordineli bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. 2018 yılının başında Belediyemiz biz mahalle muhtarlarının sorunlarını tek tek dinledi ve çözüme kavuşturmak için çalışmalarına devam ediyor. Kadıköy Mahallesi Lazlar mevkiinde önemli bir yol sorunu vardı. Belediye ekiplerimiz asfalt gereken yerleri inceledikten sonra çalışmalarına başladı ve yolumuz tamamlandı.  Bu çalışmalarda emeği geçen Belediye Başkanımız Sn. Ahmet Acar ve ekiplerine şahsım ve mahallem adına teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı 

Kocaali Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER