Kadın Girişimciler Hayallerini gerçeğe dönüştürdüler

Kocaali’de Kadın Girişimciler Tarafında İşletmeye Alınan Hayal Pilav & Ev Yemekleri Hizmete Girdi

Kadın Girişimciler Hayallerini gerçeğe dönüştürdüler

2 kadın girişimci tarafından merkez mahalle, Gaziosmanpaşa sokakta hizmete alınan işletme sahipleri Hilal ve Sinem işletmelerinde kendilerinin imal ettikleri yemekleri iş yerlerinde Kocaali Halkının beğenisine sunuyorlar. 

İşletme sahiplerinin yaptıkları açıklamada; yaptıkları yemeklerin özenle hazırlandığını, kullandıkları gıda maddelerini özenle seçtiklerini ve müşterilerinin beğenisine sunduklarını ifade ettiler.  
***

Kocaali’yi çok sevdik

İşletme sahipleri Kocaali tercih etme gerekçeleri olarak “ biz iki arkadaş olarak İstanbul’da hayatımızı sürdürüyorduk. Ancak büyükşehirde yaşam şartları oldukça sorunlu bir hal aldı. Bizde iki arkadaş olarak hayatımızda yeni bir başlangıç yapmak istedik. Bunu yaparkenki işimizden keyf almayı Hayalimizi gerçekleştirmeyi  amaçladık.  
İşyerimizi açmak için birkaç bölgede araştırma yaptık. 
Ancak Kocaali’nin yapısı ve olanakları diğer bölgelerden daha iyi olduğu kanaatine ulaştık. Artık evimizde gibi hissettiğimiz ilçemizde hayalimizdeki işletmemizi faaliyete aldık. 
***
Yemek çeşitlerimize ve fiyatlarımıza dikkat ediyoruz.  

İşletmemizde ev yemekleri yapmaktayız. 

Ana yemeğimiz pilav ve tavuk başta olmak üzere müşterilerimizin isteklerine göre anlık yemekte çıkartıyoruz. Ayrıca kahvaltı çeşitlerimizi mevsimsel ürünlerden müşterilerimize sunuyoruz.  Sabah 08:00 akşam 24: 00 arasında Merkez Mahallesi, Gaziosmanpaşa sokakta hizmet verdiğimiz işletmemize misafirlerimizi ağırlamaktan memnun olacağız” dediler.  

Şerif SARI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER