Kocaali Sivil Toplum Platformundan okullara spor gereçleri desteği

Kocaali sivil toplum sözcüsü Şerif Sarı yaptığı açıklamada; “okullarımızda spor gereçleri (voleybol, basketbol ve futbol)  dallarında eksikler olduğunu yaptığımız araştırmalar sonucunda tespit ettik.  

Kocaali Sivil Toplum Platformundan okullara spor gereçleri desteği

Yaptığımız tespitlerin gereğini yerine getirme için gerekli çalışmaları yaparak paydaşlarımızın desteğiyle farklı branşlarda spor gereçlerini temin ettik. 

Platform olarak Desteklerimiz süreklilik kazanacak. 
Bugün yeni ve karşı mahalle Hürriyet ilkokulu ve Osman Salihoğlu ilkokulu okullarımızda ilgili hocalarımıza temin ettiğimiz yaklaşık 2000 TL değeri de araç gereçlerimizi teslim ettik. Daha öncede okullarımız öğrencilerimize diz üstü bilgisayar desteğimiz olmuştu. 
Platform olarak bu tür çalışmalarımız, eğitime, öğrencilerimize ve okullarımıza desteklerimiz süreklilik içerisinde sürecektir” dedi.  

Hürtiyet ilkokulu öğretmeni Yalçın ALCI
Okullarımızda farklı araç gereç eksiklikleri zaman zaman yaşanıyor. Kocaali Sivil Toplum platformu bizlere eksikliği olan araç gereç olup olmadığı hakkında zaman zaman bilgi talebinde bulunuyorlar. 

Varsa taleplerimizi istiyor. 
Bugünde böyle bir  görüşme neticesinde öğrencilerimizin spor aktivitelerinde çok ihtiyaç duydukları futbol, basketbol ve voleybol topları gibi araç gereçleri öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Kocaali Sivil Toplam platformundan bugün öğrencilerimizle birlikte teslim aldık. 

Platforma Teşekkür. 
Öğrencilerimiz çok mutlu oldular. Bizler öğretmenleri olarakta çocuklarımızın mutluluğuna şahit olduğumuz için mutluyuz. Çocuklarımız adına Kocaali Sivil Toplum Platformu’na ve destek sağlayan paydaşlarına teşekkür ediyoruz.” Dedi.  

Şerif SARI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER