KYK’nın Acı Günü

Sakarya KYK Arif Nihat Asya Yurdunda 10 yıldır Güvenlik görevlisi  olarak görev yapan  Fuat Elik KYK,yı yasa boğdu.

KYK’nın Acı Günü

Sakarya KYK Arif Nihat Asya Yurdunda 10 yıldır Güvenlik görevlisi  olarak görev yapan  Fuat Elik KYK,yı yasa boğdu.
HABER – ASLI ÇAM
Sakarya Kocaali ilçesi Beşevler mevkiinde sahilde meydana gelen olayda KYK’da 10 yıldır güvenlik görevlisi olarak görev yapar Fuat Elik hayata tutunamadı.
Edinilen bilgilere göre, Fuat Elik ailesi ile birlikte 4 Ağustos Cumartesi günü, sahile geldi. Bu esnada Fuat Elik’in çocukları plajda oynarken bir anda gelen dalga ile boğulma tehlikesi geçirdi.

Durumu fark eden baba Fuat Elik hemen çocuklarını kurtarmak için suya atladı. Baba Fuat Elik, çocuklarını kurtardığı esnada gelen dalga sonucu suda bir anda gözden kayboldu.

Olay yerine gelen Sakarya Büyükşehir Belediyesine ait cankurtaranlar ve vatandaşlar boğulma tehlikesi geçiren babayı sahile çıkardı. İlk müdahalesi yapılan Fuat Elik, daha sonrasında olay yerine gelen sağlık ekiplerince Kocaali İlçe Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Elik, burada yapılan müdahale sonrasında şehir merkezinde bulunan Konak hastanesine sevk edildi. 2 gündür yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Fuat Elik hayatını kaybetti.

Boğulma tehlikesi geçiren çocuklarını kurtarmak isterken kendi canından olan ve 3 çocuk babası olduğu öğrenilen 10 yıldır da  Sakarya KYK Arif Nihat Asya Yurdunda Güvenlik görevlisi olarak çalışan Fuat Elik arkadaşlarının göz yaşları arasında Kocaali’de toprağa verildi.

Aslı ÇAM

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2018, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER