Maske dağıtımının kapsamı genişletiliyor

Başkan Acar “Cumhurbaşkanımızın talimatıyla maske satışlarının yasaklanmasının ardından Kocaali Belediyesi olarak, Muhtarlarımızın eliyle vatandaşlarımıza maske dağıtımına başladık.”

Maske dağıtımının kapsamı genişletiliyor

Koronavirüsle mücadele kapsamında; Eczanelerde ücretsiz maske dağıtımı başlayana kadar, Kocaali Belediyesi, Vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarını karşılayabilmek için mahalle Muhtarlarına maske teslim etmeye başladı.  
Bu süreci birlikte geride bırakacağız

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet AcarCumhurbaşkanımızın talimatıyla maske satışlarının yasaklanmasının ardından Kocaali Belediyesi olarak, Muhtarlarımızın eliyle vatandaşlarımıza maske dağıtımına başladık. İnşallah bu süresi hep birlikte geride bırakacağız” 

Vatandaşlar maskelerini E-Devlet üzerinden temin edebiliyor
Sözlerine devam eden Başkan Acar; “Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığının aldığı karar doğrultusunda 20-65 yaş arasındaki her vatandaş E-Devlet üzerinden ücretsiz olarak maske alabiliyor. Her hafta 1 paket içerisinde yer alan 5 maske, PTT Kargo tarafından ücretsiz olarak dağıtılıyor. Vatandaşlar E-Devlet üzerinden T.C. Kimlik Numaraları, Ad Soyad, aile, iletişim bilgileri ve adres girerek maske başvurusunda bulunabiliyor” dedi 

Kocaali Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2020, 19:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER