O kişiler göz altına alındı!. 

Kocaali'de meydana gelen yangında hayatını kaybeden Şiar Kılıç’ın ölümüyle ilgili anne Gülüzar A. ve erkek arkadaşı olduğu iddia edilen Hami K. gözaltına alınarak Sakarya’ya getirildi.

O kişiler göz altına alındı!. 

Kocaali İlçesine bağlı Karşı Sokak Gökçekız Mahallesinde annesi Gülüzar A. ve erkek arkadaşı Hami K. ile birlikte yaşadıkları evde çıkan yangın sonrası yanarak hayatını kaybeden Şiar Kılıç’ın ölümüyle ilgili yeni gelişme meydana geldi. 
Anne Gülüzar A. ve Hami K.’nın katıldıkları bir televizyon programında yaptıkları itiraf sonrası harekete geçen Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 2 şüpheliyi stüdyoda gözaltına alan İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerinden teslim alarak Sakarya’ya getirdi. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürülerek sağlık raporu alınan 2 şüpheli daha sonra Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilerek ifadeye alındı.

'ÖLDÜ SANDIM'

Katıldıkları televizyon programında anne Gülüzar A.’in 9 yaşındaki oğlu Şiar Kılıç’ın ölümüyle ilgili olarak sevgilisi Hami K.’yı suçlayarak, “Sevgilik Hami K., oğlumu yangın öncesi öldüresiye dövdü, yerden kalkamadı. 
Öldü sandım önce. Daha öncede Hami K., 3 çocuğumu da demir çubuklarla taviz ediyordu” ifadelerinin ardından gözaltına alınan 2 şüphelinin yarın Adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

Şerif SARI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER