Sargın Başkan 

Kocaali şöförler ve otomobilçiler odası seçimi alyans toplantı salonunda gerçekleştirildi.  

Sargın Başkan 

Yapılan ortak öneri doğrultusunda divan başkanlığı ve üyeleri seçimi yapıldı.  

SASOP başkanı Hasan Alişan’ın divan başkanlığını yaptığı seçimlerde İstiklal marşı ve saygı duruşundan sonra geçmiş yönetim ve denetim raporları oylanarak kabul edildi. 

Seçimlerde dilek ve temeniler bölümüne geçildi.

Süleyman Albayrak ve uzun süre odaya hizmet etmiş Nihat İlkiz’i unutulmadı. 

Oda yönetimi vefat eden başkanları Süleyman Albayrak’ için hazırladıkları plaketi, Belediye Başkanı  Ahmet Açar, Ziya Albayrak’a verdi. 

Uzun yıllar Kocaali Şöförler ve otomobilciler odası Başkan yardımcılığı görevi yapan ve yeni yönetimde görev almayan Nihat İlkiz’in plaketini SATSOP başkanı Hasan Alişan yapmış oldukları hizmetler için teşekkür ederek verdi.  

Akaryakıt fiyatlarları kongreye damga vurdu. 

Kongreyi yöneten SATSOP Başkanı Hasan Alişan kongreye katılan üyelere hitaben “sorunlar bu tür yasal ve kanununlar çerçevesinde bu tür yerlerde” dile getirilir.  
Şöför esnafımız söz alsın, hepimizi derinden etkileyen akaryakıt fiyatları konusunda sıkıntıları” dile getirilsin”diyerek üyeleri kürsüye davet etti. Hiçbir üyenin söz almaması üzerine Alişan, demekle sıkıntı yok. Diyerek sözü Kocaali belediye başkanı Ahmet Acar’a verdi. 

Ahmet Acar  yaptığı konuşmada ; 

Dünyaya gelen herkes yaşıyor ve gidiyor. Süleyman Albayrak abimiz aramızdan ayrılalı 15 gün oldu  ama şu an kongremizde bizimle birlikte ruhunun olduğunu hissediyoruz. Allah rahmet etsin diyerek Albayrak’ı anarak konuşmasını sürdürdü. 

Acar,  akaryakıt fiyatlarına değinerek; dünyada sıkıntılar olduğunu biliyoruz. Bu sıkıntıların esnafımıza hepimize yansıması oluyor.  Siyaset yaşanan sıkıntılardan halkı nasıl korurumun yolunu bulmakla mükelleftir, dedi. 

Alişan esnafı hafife almayın!. 

SASOP başkanı Hasan Alişan 

Esnaf bilinçlidir.  Yaşadıklarını unutmaz.  Seçimlerde ilk kapısı çalınan esnaflarımızdır. Burada kimse dile getirmiyor ama sıkıntılarımız büyük. Rahmetli Süleyman ALBAYRAK akaryakıta gelen her zamdan sonra esnaf İçin zam talebinde bulunuyordu.  Mecburen bulunuyordu. diyerek sözü Başkan Adayı Zeki Zargın’a verdi. 

Zeki SARGIN yaptığı konuşmada; eski başkanları Süleyman Albayrak’ı rahmet dileyerek, kongreye katılan oda başkanları, siyasi parti ilçe başkanları, sivil toplum temsilcileri ve misafirlere teşekkür etti.  

Tek liste olarak gerçekleştirilen seçimlerde Zeki SARGIN Kocaali Şöförler ve Otomobilciler odası başkanı seçildi.  

Zeki SARGIN’ın listesi şu isimlerden oluştu; 

Yönetim kurulu asil 
1-Mustafa Altuntaş
2-Erdal Tiryaki
3-Sezayi Erbay 
4-Muhammet Eren 
5-Bahtiyar Gündoğdu 
6-Ziya Albayrak 

Yönetim kurulu yedek
1-Mehmet Uğur Yıldırım
2-Murat Say
3-Ali Serdar 
4-Adem Kardeşoğlu
5-Hüseyin Yaylı
6-Ali İngenç
7-Yusuf Dinek 

Denetim kurulu asil
1-Muhammet Öksüz 
2-Zeki İpçi
3-Umut Canavar

Denetim kurulun yedek
1-Hüseyin Dervişoğlu
2-Selim Aygın
3-Emre Koçhan 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER