Selahiye sahası yenilendi

Kocaali Belediyesi’nin girişimleri üzerine Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın desteği ile Kocaali Belediyesi tarafından bakım ve onarımı yapılan Selahiye Futbol Sahası geçtiğimiz Cumartesi günü düzenlenen törenle hizmete açıldı.

 Selahiye sahası yenilendi

Yaklaşık iki ay süren proje kapsamında saha zemininde tesviye çalışması yapılarak etrafı tel örgü ile çevrildi. Kale direkleri, fileleri ve kale arkası fileleri takılarak gece müsabakaları için aydınlatma çalışması yapıldı, yedek oyuncu kulübeleri konuldu. Proje kapsamında ayrıca soyunma odaları, duş ve lavabolar onarıldı. Yapılan açılış töreninin ardından sahadaki ilk müsabakayı mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, ilçe esnafları ve mahalle halkından oluşan karma takımlar yaptı. İlk santrayı ise Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ve Selahiye Muhtarı Cavit Şan gerçekleştirdi. Törene Milletvekili Ali İhsan Yavuz ve Belediye Başkanı Ahmet Acar’ın yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı Basri Burak Ak, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve mahalle halkı katıldılımı ile gerçekleştirildi.

Devamı Gelicek
Açılışta konumşa yapan Belediye Başkanı Ahmet ACAR;

Sportoto  Teşkilat Başkanlığı ile gerçekleştirdiğimiz,Selahiye futbol sahası bölgedeki hemheşrilerimize   hayırlı olsun.İnşaallah sırada Karşı Mahalle futbol sahası ve Karapelit Doğa park var. Bu projeleride kısa bir zamanda gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Karşı Mahalle futbol  sahasında  dolgu  çalışmaları,zemin düzeltme ve yol  genişletme çalışmaları bitmek üzere,şimdiden  hemşehrilerimize hayırlı olsun.
Çalışmaların  proje kısmından itibaren bizleri yanlız bırakmayan Spor Toto Teşkilat Başkanı Sn. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’na teşekkür ederim.” dedi
 

Kocaali Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER