Yaz etkinlikleri Kocaali’de 3 programla devam etti

Büyükşehir Belediyesi yaz etkinlikleri Kocaali’de çocuklara eğlenceli bir gün yaşattı.

Yaz etkinlikleri Kocaali’de 3 programla devam etti

Kocaali sahilinde gerçekleşen buluşmalara çok sayıda kültür sanat dostu minik izleyici katıldı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan yaz etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Kocaali Sahili’nde gerçekleşen ve saat 19.00’da animasyon gösterileri ile başlayan gece Seçkin Bayramoğlu’nun gölge oyunu gösterisiyle çocuklara kahkaha dolu bir gün yaşattı. ‘Sihirbazın Balonları’ isimli animasyon film gösterimi ile devam eden etkinliğe çok sayıda izleyicinin yanı sıra Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Furkan Beşel de katıldı.

Yaz etkinlikleri devam edecek
Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Ağustos yaz etkinlikleri kapsamında Kocaali sahilde vatandaşlarımız ile buluştuk. Yaz etkinliklerimiz hız kesmeden devam edecek. Vatandaşlarımıza etkinliklerimize gösterdikleri ilgi dolayısıyla teşekkür ediyoruz” denildi.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yeni Kocaalili
Yeni Kocaalili - 1 ay Önce

Merhaba gazete guzel; Sakarya geneli için doyurucu denilebilecek sayıda haber var, eyvAllah. Ancak Kocaali hakkında neredeyse hiç haber yok. Oysa yeni bir Kocaalili olarak bu ilçeyi tanımak istiyorum ben: doğal, kulturel, eğlence , eğitim yerleri veya faaliyetleri. Sorunlari, çözüm getirilip getirilmedigi. Yerel halkın görüşleri. Ticareti, ekonomisi. Belediyenin ve diğer kamu kuruluşlarının halkı etkileyecek faaliyetleri, kararları. Polisiye olayları herşey. Ama neredeyse hiç bir şey yok.

SIRADAKİ HABER